اخبار کوتاه

زندانیان زندان های استان اردبیل در فقدان سردار دلها به سوگ نشستند

طی مراسم های جداگانه ای یاد و خاطره مجاهدت های سردار دل ها ، شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش در زندان های استان اردبیل گرامی داشته شد .

به مناسبت شهادت مظلومانه شهید سپبهد قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران و همرزمانش از جمله ابو مهدی مهندس فرمانده بسیج مردمی عراق به دست سفاکان خفاش صفت امریکایی در عملیات وقیحانه تروریستی در بغداد ، هیئت های محبان اهل بیت زندان های استان به صورت خود جوش تشکیل جلسه داده و بر برگزاری مراسم نکوداشت مقام شامخ این شهید بزرگوار تاکید نمودند . در پی این تصمیم در زندان های اردبیل ، مشگین شهر ، خلخال ، گرمی ، بازداشتگاه پارس آباد ، کانون اصلاح و تربیت ، مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی اردبیل ، بازداشتگاه اردبیل و ستاد اداره کل به صورت جداگانه محافل عزاداری و بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش ، با حضور گسترده مددجویان و با دعوت از خطبا ، مادحین و رزمندگان جبهه مقاومت برگزار شد .

عبدی سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل با شرکت در مراسم های زندان های اردبیل و مشگین شهر و ستاد اداره کل ، طی سخنان کوتاهی با تقدیر از این حرکت مددجویان و همراهی خوب و صمیانه مسوولین زندان ها از این اقدام ، آن را کمترین کار ممکن در برابر خدمات آن شهید والا مقام برای امنیت ایران اسلامی و کشورهای همسایه در مبارزه با تروریسم برشمرد .

سرپرست زندان های استان اردبیل از سردار سلیمانی به عنوان نمونه کامل یک مجاهد فی سبیل الله و مطیع ذوب شده در ولایت یاد کرد و گفت : « دشمن از اقدامات ایشان در خنثی کردن توطئه های منطقه ای آنان به تنگ آمده بود و راهی جز ترور کوردلانه آن مجاهد والا مقام نمی دید . » وی افزود: « آمریکای جنایت کار می انگارد که با به شهادت رساندن سردار سلیمانی  جبهه مقاومت از کار می افتد ، اما این خیال باطلی است زیرا خون این شهید بزرگوار درخت تنومند مقاومت را در منطقه بارورتر نمود . امروز هر جوان ایرانی و هر فرد آزادی خواه تبدیل به یک سردار سلیمانی شده است .»

گفتنی است در مراسم برگزار شده در زندان اردبیل ، سرهنگ عبدی از رزمندگان مدافع حرم و همرزمان شهید سپهبد قاسم سلیمانی در جمع مددجویان به بازگویی خاطرات و سیره آن شهید والا مقام پرداخت و از ایشان به عنوان مصداق کامل آیه « اشداء علی الکفار و رحما بینهم »  یاد نمود .

گفتنی است در حاشیه این مراسم ایستگاه های صلواتی برپا و احساناتی از سوی مددجویان عضو هیئت محبان زندان های یاد شده تهیه و در بین زندانیان توزیع شد .   

گفتنی است مراسم مشابهی از سوی پایگاه مقاومت بسیج اداره کل زندان های اردبیل در نماز خانه اداره کل نیز برگزار و کارکنان بسیجی اداره کل زندان های استان اردبیل یاد و خاطره آن شهید بزرگروار و همرزمانش را با قرائت قرآن و عزاداری گرامی داشتند .

انتهای پیام ./

بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در زندان های استان اردبیل

بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در زندان های استان اردبیل

بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در اداره کل زندان ها

بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در اداره کل زندان ها

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*