اخبار کوتاه

رزمایش مقابله با شورش واغتشاش در زندان خلخال برگزار شد

یگان حفاظت زندان خلخال با همکاری منطقه انتظامی شهرستان رزمایش مقابله با شورش  و اغتشاش را با موفقیت در زندان خلخال اجرا نمود .

این رزمایش که به منظور ارتقاء سطح امنیتی زندان و افزایش توان دفاعی در مقابله با حوادث احتمالی و با هدف پیشگیری از اتفاقات با همکاری تنگاتنگ نیروی انتظامی و حضور کلیه کارکنان و سربازان زندان خلخال برگزار شد، مسائل مختلف امنیتی ومقابله با اتفاقات و حوادث اجتماعی تمرین شد.

رئیس زندان خلخال و فرمانده انتظامی شهرستان به صورت مستقیم بر چگونگی اجرای این رزمایش نظارت کامل داشتند و در نهایت اجرای آن را موفقیت آمیز  و در بر دارنده نکات آموزشی توصیف نمودند.

در حاشیه این رزمایش مهدی مهدی زاده رئیس زندان خلخال دررابطه با چرایی اجرای این رزمایش به خبرنگار سایت اداره کل زندانهای استان گفت: « امنیت از مهمترین موضوعات مطرح در امر زندانبانی است و انجام چنین رزمایشی تاثیر بسزایی در ارتقاء ضریب امنیتی و توان دفاعی یگان حفاظت زندان و کسب آمادگی کارکنان و سربازان که حافظان امنیت زندان می باشند دارد. »

وی افزود : « در هر امری بویژه در اتفاقات ، پیشگیری مقدم بر درمان است و این امر در خصوص امنیت زندانبانی نیز صادق است و این رزمایشها به منزله تمرینهای پیشگیرانه در امر امنیت می باشد. »

وی تعامل بین نیروی انتظامی شهرستان و زندان را قابل توجه و تنگاتنگ دانست و از هماهنگی و همکاری فرماندهی منطقه انتظامی شهرستان در برگزاری هر چه بهتر این رزمایش تقدیر نمود.

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*