اخبار کوتاه

رزمایش مقابله با شورش واغتشاش در زندان خلخال برگزار شد

یگان حفاظت زندان خلخال با همکاری منطقه انتظامی شهرستان رزمایش مقابله با شورش  و اغتشاش را با موفقیت در زندان خلخال اجرا نمود .

این رزمایش که به منظور ارتقاء سطح امنیتی زندان و افزایش توان دفاعی در مقابله با حوادث احتمالی و با هدف پیشگیری از اتفاقات با همکاری تنگاتنگ نیروی انتظامی و حضور کلیه کارکنان و سربازان زندان خلخال برگزار شد، مسائل مختلف امنیتی ومقابله با اتفاقات و حوادث اجتماعی تمرین شد.

رئیس زندان خلخال و فرمانده انتظامی شهرستان به صورت مستقیم بر چگونگی اجرای این رزمایش نظارت کامل داشتند و در نهایت اجرای آن را موفقیت آمیز  و در بر دارنده نکات آموزشی توصیف نمودند.

در حاشیه این رزمایش مهدی مهدی زاده رئیس زندان خلخال دررابطه با چرایی اجرای این رزمایش به خبرنگار سایت اداره کل زندانهای استان گفت: « امنیت از مهمترین موضوعات مطرح در امر زندانبانی است و انجام چنین رزمایشی تاثیر بسزایی در ارتقاء ضریب امنیتی و توان دفاعی یگان حفاظت زندان و کسب آمادگی کارکنان و سربازان که حافظان امنیت زندان می باشند دارد. »

وی افزود : « در هر امری بویژه در اتفاقات ، پیشگیری مقدم بر درمان است و این امر در خصوص امنیت زندانبانی نیز صادق است و این رزمایشها به منزله تمرینهای پیشگیرانه در امر امنیت می باشد. »

وی تعامل بین نیروی انتظامی شهرستان و زندان را قابل توجه و تنگاتنگ دانست و از هماهنگی و همکاری فرماندهی منطقه انتظامی شهرستان در برگزاری هر چه بهتر این رزمایش تقدیر نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*