اخبار کوتاه

رئیس حفاظت اطلاعات رده ارشد دادگستری کل استان اردبیل : با کم ترین فساد در تشکیلات قضایی استان برخورد جدی خواهد شد

در جلسه ی شورای هماهنگی حفاظت اطلاعات دستگاه های قضایی استان که به میزبانی زندان اردبیل و به ریاست رئیس حفاظت اطلاعات رده ارشد دادگستری کل استان برگزار گردید ، بر مبارزه جدی با هر گونه فساد در دستگاه های قضایی استان تاکید شد .

باقریان رئیس حفاظت اطلاعات رده ارشد استان اردبیل در این نشست ضمن تقدیر از عزم جدی مقامات قضایی و تلاش مجدانه مسوولان حفاظت اطلاعات دستگاه های وابسته قوه قضائیه و دادگستری کل استان و شهرستان ها گفت : « باید در برخورد با ارباب رجوع با صعه صدر و تکریم برخورد شده و حرف مردم با حوصله شنیده شود . » وی با تاکید بر پیگیری جدی گزارش های واصله به حفاظت اطلاعات های دستگاهای وابسته گفت : « مردم به ما اعتماد دارند و ما را ملجاء خویش قرار می دهند باید کاری کنیم که این حس اعتماد با کار درست و نشان دادن اقدامات عملی در مبارزه با فساد روز به روز افزون تر شود . »

در این جلسه محمد رضا مختاری رئیس اداره حفاظت اطلااعات اداره کل زندان های استان اردبیل با ارایه گزاشی از اقدامات آن اداره در مبارزه جدی با آسیب های درون زندان های استان گفت : « آموزش های پیشگیرانه همواره بر مچگیری مقدم بوده و سعی می کنیم با آموزش نیروها ، سربازان و هشدار های قانونی به زندانیان میزان خطا و اقدامات آسیب زا را کاهش دهیم و موفقیت های خوبی در این زمینه بدست آورده ایم . » وی همچنین از زحمات مسوولان حفاظت اطلاعات زندان های استان نیز تقدیر نمود و انتصاب علی سلیمانی به عنوان مسوول حفاظت اطلاعات زندان مرکزی اردبیل را تبریک گفت و از زحمات پرویز صور آذر مسوول حفاظت اطلاعات پیشین این زندان نیز تقدیر نمود . 

گفتنی است در پایان این جلسه باقریان رئیس حفاظت اطلاعات رده ارشد دادگستری استان اردبیل از اقدامات انجام شده در این زندان در راستای رعایت حقوق شهروندی زندانیان و خانواده های زندانیان تقدیر نمود .

انتهای پیام .

جلسه ی هماهنگی حفاظت اطلاعات های تشکیلات قضایی استان

جلسه ی هماهنگی حفاظت اطلاعات های تشکیلات قضایی استان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*