اخبار کوتاه

رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری استان : در زندان گرمی در راستای رعایت حقوق شهروندی زندانیان کارهای خوبی انجام شده که قابل تقدیر است

به گزارش روابط عمومی زندان گرمی ، رضایی رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان اردبیل به همراه محمد حاجی آقا نیامیری دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان از زندان گرمی بازدید نمود.

 رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان با حضور در زندان گرمی به صورت چهره به چهره با زندانیان دیدار نمود و به سوالات  آنها پاسخ گفت و به درخواست های مددجویان رسیدگی نمود. ایشان پس از دیدار با زندانیان این زندان از اماکن مختلف این زندان بازدید نمود . 

رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان پس از بازدید از زندان گرمی ؛ ضمن اعلام رضایت از اقدامات و خدمات انجام شده گفت : « در سایه برنامه ریزی و شناخت ظرفیت ها ، در جهت رفاه مددجویان و رعایت حقوق شهروندی کارهای خوبی انجام شده که قابل تقدیر است. » رضایی با بیان اینکه استقرار زندان در مرکز شهر گرمی مشکلات فراوانی ایجاد کرده است و از لحاظ امنیتی صحیح نمی باشد ، تصریح کرد : « طبق قانون باید زندان ها به بیرون از شهر ها انتقال پیدا کنند و در این راستا مسوولین زندان های استان قدم های خوبی برداشته اند. امیدواریم حال که پروژه زندان خلخال به اتمام رسیده تمامی مسوولین مربوطه به کمک مدیران زندان های استان بیایند تا شاهد تکمیل و بهره برداری از پروژه زندان جدیدگرمی در کمترین زمان ممکن باشیم . »

بازدید رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان از زندان گرمی

بازدید رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان از زندان گرمی

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*