اخبار کوتاه

دیدار معاون قرآن وعترت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی با رئیس زندان خلخال

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در سفر به شهرستان خلخال با حضور در دفتر رئیس زندان با وی دیدار و در زمینه گسترش فعالیت های قرآنی در زندان بعنوان یکی از بارزترین شیوه های تربیتی بحث و تبادل نظر نمود .

در این دیدار که رئیس اداره فرهنگی وارشاد اسلامی خلخال و حجت الاسلام والمسلمین صادقی مسوول فرهنگی تربیتی زندان نیز حضور داشتند ، شیوه های همکاری و اجرای تفاهم نامه بین ادارات کل زندانها و فرهنگ وارشاد اسلامی در حوزه قرآن و عترت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با طرح موضوع اجرای طرح قرانی ۱۴۵۲ (طرح بشارت) شامل حفظ جزء سی قرآن در زندان به صورت هماهنگ با سطح جامعه از اجرای مناسب طرح های قرآن ی در زندان خلخال تقدیر نمود.

مهدیزاده رئیس اداره زندان خلخال با اشاره به اینکه یکی از رسالت های مهم زندان اصلاح و تربیت است و بهترین ابزار تربیتی قرآن می باشدگفت: « عمده فعالیتهای فرهنگی زندان بر محور قرآن و عترت صورت می گیرد و در این زمینه برنامه ریزی خاصی وجود دارد و به کمک جامعه قرآنی برای تحقق اهداف قرآنی سازمان نیازمندیم . »

مهدیزاده از حضور معاونت قرآن وعترت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی ونیز همکاریهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خلخال  با حوزه فرهنگی زندان قدردانی کرد .

طاهری نیز در این ملاقات با ابراز خرسندی از اجرای برنامه های مهم قرآنی در زندان همگام با سطح اجتماع ، ابراز امید واری کرد که انس با قرآن نجات بخش زندانیان در کلیه مراحل زندگیشان باشد . وی افزود : « معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این آمادگی را دارد که در موضوع آموزش از برنامه های زندان حمایت نماید . »

وی گفت : « برگزاری دوره های تربیت مربی قرآن و عترت و اجرای طرحهای قرآنی در زندان کاملا مورد حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خواهد بود.  »

در پایان این دیدار لوح تقدیر وهدایای دو نفر از برگزیدگان قرآن و آزمون سراسری سال ۹۶ و همچنین گواهینامه طرح حفظ قرآن سال ۹۶  سی و پنج نفر از مددجویان اعطا گردید .

اهداء گواهی حفظ به مددجویان حافظ با حضور معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس زندان خلخال

اهداء گواهی حفظ به مددجویان حافظ با حضور معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس زندان خلخال

دیدار معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با مسوول فرهنگی و رئیس زندان خلخال

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*