اخبار کوتاه

دیدار مدیرکل زندان ها با فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل

مدیرکل زندان های استان اردبیل به مناسبت اعیاد شعبانیه ، روز پاسدار و روز جانباز به همراه تعدادی از اعضای شورای پایگاه مقاومت اداره کل زندان ها با حضور در مقر فرماندهی سپاه حضرت عباس (ع) با سردار بابازاده دیدار نمود .

در این دیدار فتحی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بخصوص روز پاسدار و جانباز به پاسداران و جانبازان سرافزار میهن اسلامی از سپاه بعنوان نیرویی متخصص ، متعهد و جان برکف نام برد که در برهه های مهم انقلاب در کنار مردم از تمامیت ارضی و معنوی ایران اسلامی دفاع نموده است .

فتحی با اشاره به اشتباه تاریخی رئیس جمهور آمریکا در اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بعنوان سازمانی تروریستی این امر را ناشی از عجر آنها در مقابل جمهوری اسلامی و خوش خدمتی آنها به ایادی صیهیونیست برشمرد و افزود : « سپاه پاسداران نیرویی است که از بطن جامعه برخاسته و در حفظ جان و امنیت مردم ، خود قربانی تروریسم سازمان یافته و دست نشانده امپریالیسم بوده است و هزاران شهید در این راه تقدیم انقلاب نموده است.»

فتحی به نمایندگی از کارکنان بسیجی زندان های استان اردبیل با محکوم کردن این حرکت کاملا ً سیاسی و نمایش مضحک رئیس جمهور آمریکا ، از سپاه پاسداران بعنوان نماد جهاد فی سبیل الله و حزب الله یاد کرد که همواره در خط مقدم مبارزه با تروریسم  بوده است . 

سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) که از یادگاران و جانباز دوران هشت سال دفاع مقدس می باشد . ضمن تشکر از تمام کسانی که فرزندان خود در سپاه را مورد تفقد و حمایت خویش قرار داده اند گفت : « پاسداران سربازان جان برکف انقلاب و فداییان ولایت هستند و بارها ثابت کرده اند که در راه حفظ جان ومال و ناموس این ملت از جان خویش گذشته اند. » وی از سپاه بعنوان فرزندان انقلاب یاد کرد و افزود : « فرقی نمی کند که در چه لباسی باشیم . اگر خادم ملت بودیم و حافظ نظام ولایی و اسلامی پاسدار انقلاب هستیم . »

سردار بابازاده از مسوولین خواست تا با تمام نیرو و به شکل جهادی جهت حل مشکلات مردم اقدام کنند . وی آمادگی سپاه پاسداران را برای کمک به همه نهاد ها اعلام نمود .

دیدار مدیرکل زندانه های استان با فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل

دیدار مدیرکل زندانه های استان با فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل

دیدار مدیرکل زندانه های استان با فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل

دیدار مدیرکل زندانه های استان با فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*