اخبار کوتاه

در دیدار سرپرست زندان مشگین شهر با فرمانده انتظامی شهرستان بر تعامل بیشتر در جهت ارتقاء امنیت زندانها تاکید شد

به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی ، سرپرست زندان مشگین شهر با فرمانده نیروی انتظامی مشگین شهر دیدار نموده و این هفته را به وی و همکارانش تبریک گفت .

در این دیدار که فرمانده یگان حفاظت ، مسئولین حفاظت ، بازرسی و اندرزگاه زندان نیز وی را همراهی میکردند ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی ، طرفین به بحث و تبادل نظر پیرامون ارتقاء امنیت در زندان ها و راهکارهای پیشگیرانه از آسیب ها و تهدیدات در مواقع بحرانی پرداختند.

خسروی ، سرپرست زندان مشگین شهر با تاکید بر نقش بی بدیل نیروی انتظامی در حفظ امنیت و حریم جامعه گفت : « آرامش و امنیت حاکم بر جامعه در سایه تلاش و همت شبانه روزی پرسنل خدوم و زحمت کش نیروی انتظامی و دستگاه های دخیل به دست آمده است که بی شک تقدیر از این قشر خدوم و زحمت کش با زبان قابل وصف نیست. »

 خسروی با اشاره به اینکه زندان به مانند یک جامعه کوچک نیازمند بالاترین سطح امنیت می باشد افزود: « امنیت جامعه و زندان به هم گره خورده است و هرچه امنیت زندان بیشتر باشد و آرامش در آن حکم فرما شود در حقیقت امنیت جامعه نیز بالا میرود. »

 سرپرست زندان مشگین شهر با اشاره به تعاملات دوسویه ادامه داد: « خوشبختانه زندان مشگین شهر در طول سالهای متمادی مانورهای مشترک و متعددی را با همکاری نیروی انتظامی در راستای ارتقای سطح امنیت زندان برگزار کرده است که نشانگر توجه مسئولین انتظامی و امنیتی جامعه به مقوله امنیت در زندان می باشد .

سرهنگ زرین کلاه ، فرمانده انتظامی شهرستان مشگین شهر نیز ضمن تقدیر از حضور سرپرست زندان مشگین شهر و همکارانش جهت تبریک هفته نیروی انتظامی آمادگی فرماندهی انتظامی شهرستان را برای ارتقاء ضریب امنیتی زندان این شهرستان و تعاملات امنیتی و اطلاعاتی اعلام نمود .

دیدار سرپرست زندان مشگین شهر با فرمانده انتظامی شهرستان

دیدار سرپرست زندان مشگین شهر با فرمانده انتظامی شهرستان

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*