اخبار کوتاه

در دیدار سرپرست زندان مشگین شهر با فرمانده انتظامی شهرستان بر تعامل بیشتر در جهت ارتقاء امنیت زندانها تاکید شد

به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی ، سرپرست زندان مشگین شهر با فرمانده نیروی انتظامی مشگین شهر دیدار نموده و این هفته را به وی و همکارانش تبریک گفت .

در این دیدار که فرمانده یگان حفاظت ، مسئولین حفاظت ، بازرسی و اندرزگاه زندان نیز وی را همراهی میکردند ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی ، طرفین به بحث و تبادل نظر پیرامون ارتقاء امنیت در زندان ها و راهکارهای پیشگیرانه از آسیب ها و تهدیدات در مواقع بحرانی پرداختند.

خسروی ، سرپرست زندان مشگین شهر با تاکید بر نقش بی بدیل نیروی انتظامی در حفظ امنیت و حریم جامعه گفت : « آرامش و امنیت حاکم بر جامعه در سایه تلاش و همت شبانه روزی پرسنل خدوم و زحمت کش نیروی انتظامی و دستگاه های دخیل به دست آمده است که بی شک تقدیر از این قشر خدوم و زحمت کش با زبان قابل وصف نیست. »

 خسروی با اشاره به اینکه زندان به مانند یک جامعه کوچک نیازمند بالاترین سطح امنیت می باشد افزود: « امنیت جامعه و زندان به هم گره خورده است و هرچه امنیت زندان بیشتر باشد و آرامش در آن حکم فرما شود در حقیقت امنیت جامعه نیز بالا میرود. »

 سرپرست زندان مشگین شهر با اشاره به تعاملات دوسویه ادامه داد: « خوشبختانه زندان مشگین شهر در طول سالهای متمادی مانورهای مشترک و متعددی را با همکاری نیروی انتظامی در راستای ارتقای سطح امنیت زندان برگزار کرده است که نشانگر توجه مسئولین انتظامی و امنیتی جامعه به مقوله امنیت در زندان می باشد .

سرهنگ زرین کلاه ، فرمانده انتظامی شهرستان مشگین شهر نیز ضمن تقدیر از حضور سرپرست زندان مشگین شهر و همکارانش جهت تبریک هفته نیروی انتظامی آمادگی فرماندهی انتظامی شهرستان را برای ارتقاء ضریب امنیتی زندان این شهرستان و تعاملات امنیتی و اطلاعاتی اعلام نمود .

دیدار سرپرست زندان مشگین شهر با فرمانده انتظامی شهرستان

دیدار سرپرست زندان مشگین شهر با فرمانده انتظامی شهرستان

 

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*