اخبار کوتاه

دوره آموزش پیشگیری از طلاق و آسیب های اجتماعی ویژه خانواده زندانیان گرمی برگزار شد

دوره آموزش

پیشگیری از طلاق و آسیب های اجتماعی ویژه خانواده زندانیان گرمی برگزار شد.

در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص اهتمام جدی دستگاه های اجرایی برای کاهش آسیب های اجتماعی ؛ انجمن حمایت زندانیان با همکاری امور اجتماعی  فرمانداری گرمی ، کارگاه آموزشی پیشگیری از طلاق و آسیب های اجتماعی برای همسران زندانیان گرمی  برگزار نمود.

 دکتر کریمی معاون فرماندار مغان در افتتاحیه این کارگاه ، طی سخنانی از حضرت زهرا (س) و دخت بزرگوارش اسوه صبر و تقوی حضرت زینب (س) بعنوان الگوی زندگی زنان مسلمان یاد کرده و زنان جامعه را به تاسی از رفتار ها و سیره آن بزرگواران در زندگی فردی ، خانوادگی و اجتماعی توصیه نمود.

ناصری رئیس اداره زندان گرمی در خصوص چگونگی برگزاری این دوره آموزشی گفت : « کارگاه آموزشی پیشگیری از طلاق با استفاده از روش های آموزشی مشارکتی و با حضور اساتید برجسته شهرستان ، طبق برنامه زمان بندی شده به مدت ۱۶ ساعت در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با شرکت ۳۰ نفر از همسران مددجویان برگزار گردید. »

وی  افزود : « در این کارگاه آموزشی کلیاتی در باره آموزش مهارت های استحکام کانون خانواده در مدت حبس ، آثار نامطلوب طلاق بر پیکره جامعه و کانون خانواده ، آینده فرزندان ، خطرات و آسیب های  شبکه های اجتماعی ، آثار و تبعات بی بند و باری در جامعه و عمل به آموزه های دینی  توسط اساتید مجرب دانشگاه  تدریس گردید. »

گفتنی است طبق تفاهم نامه وبرنامه ریزی انجام شده به هر خانواده آموزش دیده ضمن اعطای گواهینامه معتبر آموزشی در پایان دوره مبلغی به عنوان کمک هزینه آموزشی پرداخت گردید.

 

دوره آموزش پیشگیری از طلاق و آسیب های اجتماعی ویژه خانواده زندانیان گرمی

دوره آموزش پیشگیری از طلاق و آسیب های اجتماعی ویژه خانواده زندانیان گرمی

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*