اخبار کوتاه

دوره آموزش تهدیدات نرم برای کارکنان زندان های استان اردبیل برگزار شد

در پی تکلیف سازمان مبنی بر اجرایدوره آموزشی تهدیدات نرم دشمن بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، یک دوره آموزشی با همین عنوان با همکاری مرکز آموزش و پژوهش های توسعه آینده نگری استان با تدریس رئیس اداره حفاظت اطلاعات زندان های اردبیل و با شرکت بیش از ۱۸۲ نفر شرکت کننده در شهرهای اردبیل ، مشگین شهر و خلخال برگزار شد .

در این دوره که مدت آن ۸ ساعت بود کارکنان زندان های استان اردبیل که واجد شرایط شرکت در دوره بودند با پیشینه تهدیدات نرم ، ویژگی های آن ، اهداف جنگ نرم ، ابعاد ،  ابزار و راه های مقابله با این تهدید دشمن آشنا شدند.

مختاری رئیس اداره حفاظت اطلاعات زندان های استان اردبیل که مدرس این دوره نیز بود در خلال دوره های برگزار شده در شهرستان های اردبیل ، مشگین شهر و خلخال با اشاره به نکات امنیتی و حفاظتی از پرسنل زندان های استان خواست تا در جهت افزایش ضریب امنیتی زندان ها مسائل حفاظتی و هشدارهای صادره را جدی تلقی نمایند و به همه این نکات توجه داشته باشند .

مدرس دوره تهدیدات نرم از شبکه های اجتماعی بعنوان ابزاری برای سیاه نمایی ، لوث کردن موفقیت ها و خدمات نظام، تله دشمن برای فریب اقشار مختلف از جمله به دام انداختن کارکنان دولت نام برد و خواستار دقت در استفاده احتمالی از فضای مجازی و رعایت دستور العمل های صادره سازمانی در این زمینه شد .

مختاری همچنین با تاکید بر این نکته که خوشبختانه ضریب امنیتی زندان های استان به لطف هوشیاری پرسنل و مسوولان نظارتی و همت روسای زندان ها و تاکیدات مدیرکل استان بالاست افزود : « تاکید موکد ریاست سازمان نیز بر نگاه تیزبینانه و پیشگیرانه به مقوله امنیت در زندان هاست . لذا باید در تمامی برنامه هایی که در زندان اجرا می شود مسایل حفاظتی و امنیتی لحاظ و دستورات سازمانی به درستی رعایت شود . زیرا اگر امنیت نباشد زمینه اصلاح و تربیت مهیا نخواهد شد . »

   

دوره آموزش تهدید نرم برای کارکنان زندان های استان

دوره آموزش تهدید نرم برای کارکنان زندان های استان

دوره آموزش تهدید نرم برای کارکنان زندان های استان

دوره آموزش تهدید نرم برای کارکنان زندان های استان

دوره آموزش تهدید نرم برای کارکنان زندان های استان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*