اخبار کوتاه

دوره آموزشی پیشگرانه آشنایی با مبانی حفاظت و اطلاعات برای کارکنان زندانهای استان اردبیل برگزار شد

دوره آموزشی مبانی حفاظت اطلاعات

دوره آموزشی مبانی حفاظت اطلاعات

به منظور آشنایی هر چه بیشتر کارکنان زندانهای استان اردبیل با مفاهیم و مبانی حفاظت ، اطلاعات و در راستای پیشگیری از وقوع جرم، دوره آموزشی مبانی حفاظت ، اطلاعات با حضور کارکنان زندانهای استان اردبیل برگزار شد.

محمد رضا مختاری رئیس اداره حفاظت اطلاعات زندانهای استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: « سال گذشته ۲ دوره آشنایی با مبانی حفاظت برای کارکنان زندانهای استان برگزار شد. تعداد ۴۶ نفر از کارکنان موفق به حضور در این دوره ها نشده بودند. امسال در تداوم برگزاری دوره های پیشگیرانه برای کارکنان جا مانده از آموزش، این کارگاه با حضور محمد سرابی رئیس حفاظت اطلاعات زندانهای استان زنجان بعنوان مدرس دوره برگزار شد و کارکنان زندانهای استان که  قبلاً موفق به حضور در این دوره نشده بودند با شرکت در این کلاس و آزمون پایان دوره موفق به کسب گواهی مربوطه شدند. »

رئیس حفاظت اطلاعات زندانهای استان اردبیل هدف از برگزاری این دوره ها را آشنایی کارکنان زندانهای استان با اصول و مبانی حفاظت اطلاعات در راستای پیشگیری از وقوه جرم و افزایش ضریب امنیتی زندانها برشمرد و افزود: « این کارگاهها به صورت مصداقی و با بیان اتفاقات و خطرات احتمالی اداره شد و در طی دوره کارکنان زندانهای استان از طریق سمعی و بصری با نقاط آسیب پذیر امنیتی و حفاظتی برای کارکنان زندانها آشنا شدند. »

وی از استقبال کارکنان زندانهای استان از برگزاری این دوره ها به شکل کارگاهی یاد کرد و از استمرار دوره های حفاظت اطلاعات با استفاده از مدرسان خبره در این حوزه در طول سالجاری در جهت پیشگیری از آسیب های درون زندانها خبر داد.

دوره آموزشی مبانی حفاظت اطلاعات

دوره آموزشی مبانی حفاظت اطلاعات

 

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*