اخبار کوتاه

در پی بازدید رئیس کل دادگستری ، ۵ زندانی از بازداشتگاه پارس آباد آزاد شدند

رئیس کل دادگستری استان اردبیل به صورت سرزده از بازداشتگاه شهرستان پارس آباد دیدار نمود . این دیدار در راستای بررسی چگونگی اجرای پروتکل های بهداشتی و درمانی برای پیشگیری از بیماری کرونا و همچنین ساماندهی امور زندانیان بود .

دکتر ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل به همراه معاونین قضایی خود و دادستان مرکز استان از بازداشتگاه شهرستان پارس آباد بازدید نمود . در این بازدید رئیس کل دادگستری استان با حضور در جمع زندانیان این بازداشتگاه ضمن بررسی وضعیت حقوق شهروندی و چگونگی اجرای پروتکل های بهداشتی و درمانی ، به سوالات زندانیان پاسخ گفت و دستورات لازم را در جهت بررسی و حل مشکلات قضایی مددجویان این بازداشتگاه صادر نمود .

  رئیس کل دادگستری در این بازدید طی تماس تلفنی با مدیرنمایندگی ستاد دیه استان دستور تسریع در آزادی محکومین مالی معرفی شده به ستاد دیه را صادر نمود وی همچنین از رئیس بازداشتگاه خواست تا پیگیر آزادی زندانیان محکوم مالی و جرایم غیر عمد از محل اعتبارات ستاد دیه گردد . عتباتی پس از دیدار باز زندانیان از رئیس دادگستری و دادستان شهرستان خواست تا روند آزادی زندانیان جرایم سبک و کسانی که مخل امنیت و آسایش زندگی مردم نیستند را با تمهیدات و تسهیلات قانونی فراهم نمایند تا درایامی که کرونا زندگی ها را سخت و اقتصاد را دچار رکود مضاعف نموده است بتوانند بر خانواده خویش نظارت و سرپرستی نمایند .

گفتنی است در این بازدید ۲ نفر با مساعدت های قانونی رئیس کل دادگستری از بازداشتگاه آزاد و زمینه آزادی ۳ تن دیگر از زندانیان جرایم مالی فراهم گردید .

به دستور رئیس کل دادگستری استان مظفری معاون قضایی وی و باقریان رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان با حضور در مرکز اشتغال زندانیان شهرستان پارس آباد ضمن بازدید از فعالیت ها و اماکن این مرکز و بررسی چگونگی اجرای پروتکل مبارزه با کرونا در این مرکز ، به مسایل و مشکلات زندانیان رسیدگی نمودند . انتهای پیام ./ 

بازدید رئیس کل دادگستری از بازداشتگاه شهرستان پارس آباد

بازدید رئیس کل دادگستری از بازداشتگاه شهرستان پارس آباد

بازدید دادستان مرکز استان از  در معیت رئیس کل دادگستری از بازداشتگاه پارس آباد

بازدید دادستان مرکز استان از در معیت رئیس کل دادگستری از بازداشتگاه پارس آباد

بازدید رئیس کل دادگستری از بازداشتگاه شهرستان پارس آباد

بازدید رئیس کل دادگستری از بازداشتگاه شهرستان پارس آباد

بازدید رئیس کل دادگستری رد راس هیات قضایی از بازداشتگاه شهرستان پارس آباد

بازدید رئیس کل دادگستری رد راس هیات قضایی از بازداشتگاه شهرستان پارس آباد

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*