اخبار کوتاه

در نشست مشترک روسای زندان و اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گرمی مطرح شد: تحقق ۱۲۰ درصدی دوره های آموزش فنی و حرفه در زندان قبل از پایان سال

جلسه هم اندیشی و تبادل نظر پیرامون گسترش فعالیت های اشتغال و حرفه آموزی در زندان ، با حضور روسا و کارشناسان اداره زندان گرمی به میزبانی اداره آموزشهای فنی و حرفه ای این شهرستان برگزار شد.

در راستای پی گیری تفاهم نامه فی مابین اداره کل زندانهای استان و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل ، جلسه مشترکی با حضور روسا و کارشناسان زندان شهرستان گرمی و اداره آموزشهای فنی و حرفه ای برگزار و روند برگزاری دوره های آموزشی در زندان و موانع و مشکلات موجود و راهکارهای آن مورد بحث و تبادل نظر طرفین قرار گرفت.

ناصری رئیس اداره زندان شهرستان گرمی در این جلسه ضمن تقدیر وتشکر از تعامل اداره فنی و حرفه ای این شهرستان گفت: اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان تا کنون نگاه ویژه ای به زندان و آموزش مددجویان داشته است ؛ با برنامه ریزی انجام شده در طول سال کلاسها و دوره ها در حال برگزاری است. ایشان آموزش های  فنی و حرفه ای را یکی از اولویت های مهم سازمان زندان ها عنوان کرد و افزود: ما از هر اقدامی که منجر به توانمند سازی زندانیان شود استقبال می کنیم.  زیرا این آموزشها منجر به کاهش بازگشت مجدد زندانیان و اشتغال مولد و پایدار پس از آزادی آنها می گردد.

عزیزی رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گرمی ، ضمن تقدیر از عملکرد خوب فی مابین اداره زندان  شهرستان گرمی و اداره آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان ، آنرا در راستای کاهش آسیب های اجتماعی برشمرد و گفت: سعی واهتمام تمامی همکاران در برگزاری کلاسهای فنی و حرفه ای بر این اصل استوار است که تمامی نواقصات موجود را رفع نمایند و حاصل این تلاش تحقق اجرای ۱۲۰درصدی دوره های پیش بینی شده در سال جاری می باشد. ایشان از برگزاری دوره های آموزشی برای سربازان و کارکنان و الکترونیکی شدن آزمونهای فنی و حرفهای در آینده نزدیک در زندان خبر داد.

در پایان جلسه روسای دو اداره از مرکز اشتغال زندانیان در خارج از زندان و کارگاه های آموزشی اداره آموزش فنی و حرفه ای بازدید نمودند.  

جلسه تعاملی رئیس اداره زندان و رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گرمی

جلسه تعاملی رئیس اداره زندان و رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گرمی

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*