اخبار کوتاه

در سفر یکروزه مدیرکل زندان های استان اردبیل به شمال استان رخ داد : تعامل با مراجع قضایی و بازدید از پروژه های زندان گرمی و پارس آباد

بازدید مدیر کل زندان های استان اردبیل لز پروژه زندان گرمی

بازدید مدیر کل زندان های استان اردبیل لز پروژه زندان گرمی

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اردبیل در راس هیئاتی متشکل از معاون سلامت، اصلاح وتربیت ، فرمانده یگان حفاظت، رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و رئیس اداره فنی و مهندسی اداره کل زندان های استان در سفر کاری یک روزه به شمال استان اردبیل از پروژه های عمرانی زندان های گرمی و زندان پارس آباد بازدید نمود.   

فتحی مدیرکل زندان های استان و هیات همراه ایشان ابتداء در زندان گرمی حضور یافته و ضمن دیدار چهره به چهره با مددجویان و سربازان وظیفه به مشکلات مددجویان رسیدگی نمود. وی سپیس با حضور در محل احداث زندان جدید گرمی از روند کار در این پروژه بازدید نموده و با همراهی کارشناسان امر چگونگی پیشرفت پروژه را بررسی نمود. مدیرکل زندان ها اظهار امیدواری کرد که با همکاری مسوولین امر و تامین اعتبار پروژه ، احداث زندان جدید گرمی در سال ۱۳۹۷ به پایان برسد.

 فتحی در راس هیئات کارشناسی گرمی را به مقصد شهرستان پارس آباد ترک نمود و در این شهرستان ضمن حضور در بازداشتگاه با زندانیان و سربازان وظیفه دیدار نموده و مشکلات آنها را بررسی نمود.

مدیرکل زندان های استان سپس در محل احداث زندان این شهرستان در مجاورت مرکز اشتغال زندانیان حضور یافت و از نزدیک روند احداث زندان پارس آباد را بررسی نمود. وی در بازدید از این پروژه با تاکید بر این مطلب که فعلاً زندانیان حوزه های مختلف قضایی شهرستان پارس آباد به زندان های اردبیل و مشگین شهر اعزام میشوند، خواستار تسریع در مراحل ساخت این زندان شد.  

گفتنی است شهرستان پارس آباد بعنوان دومین شهرستان استان اردبیل از نظر وسعت و جمعیت و با توجه به واقع شدن در نوار مرزی فعلاً فاقد زندان می باشد و محکومین این شهرستان برای تحمل حبس به زندان های مشگین شهر و مرکز استان اعزام میشوند. این امر خانواده های زندانیان را دچار مشکلاتی نموده است که از آن جمله میتوان به بعد مسافت طولانی بین شهرستان ها ، بالا بودن هزینه ایاب و ذهاب و احتمال بروز حوادث جاده ای برای خانواده های زندانیان اشاره نمود.

بازدید مدیر کل زندان های استان اردبیل از پروژه زندان پارس آباد

بازدید مدیر کل زندان های استان اردبیل از پروژه زندان پارس آباد

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*