اخبار کوتاه

در راستای خدمت رسانی هر چه بیشتر رقم خورد: دومین بازدید رئیس کل دادگستری استان از زندان اردبیل در هفته قوه قضائیه

رئیس کل دادگستری استان اردبیل برای دومین بار در هفته قوه قضائیه در راس هیئاتی قضایی از زندان مرکزی اردبیل بازدید نمود .

 ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری استان اردبیل در پایان این بازدید در گفت و گو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، گفت: یکی از رویه های ما بازدید مستمر از زندان ها در جهت ساماندهی امور زندانیان و رسیدگی به مشکلات قضایی آنها می باشد .

وی افزود: به مناسبت هفته قوه قضائیه برنامه ها خدمت محور تعریف شده اند و به همین دلیل برای دیدار با تعداد دیگری از زندانیان که چند روز پیش موفق به ملاقات آنها نشدیم دوباره با هیئاتی قضایی از زندان بازدید نمودیم .

عتباتی با اذعان به اقدام موثر دستگاه قضایی استان اردبیل در راستای اشتغال زندانیان گفت : مسئولین زندان های استان با کمک مقامات قضایی در حوزه حرفه‌آموزی و اشتغال زندانیان اقدامات ارزنده ای انجام داده اند به گونه ای که زندان ها ی استان اردبیل در این مقوله جزو استان‌های برتر کشور محسوب می‌شود.

وی با ابراز رضایت از این بازدید و موفق خواندن اقدامات مسئولین زندان اردبیل در زمینه مهار ویروس کرونا افزود : دستگاه قضایی استان اردبیل با در پیش‌گرفتن رویه خدمتگزاری بر مبنای عدالت و برابری در طول سال‌های گذشته عملکرد خوبی از خود نشان داده است، به طوری که این استان در امر قضایی توانسته با تصاحب رتبه‌های برتر در حوزه‌های قضایی و کیفری گام مناسبی در امر اشتغال، اقتصاد و پویایی بردارد.

او با اشاره به اینکه شورای حل اختلاف استان اردبیل در سال‌های گذشته جزو سه استان برتر کشور در امر آموزش اعضا بوده است، افزود: این استان همچنین جزو استان‌های نخست کشور در میزان بهره‌گیری از مجازات‌های جایگزین حبس می‌باشد. انتهای پیام ./

بازدید رئیس کل دادگستری استان از زندان اردبیل

بازدید رئیس کل دادگستری استان از زندان اردبیل

گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پس از بازدید از زندان و تشریح وضعیت مثبت زندان اردبیل

گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پس از بازدید از زندان و تشریح وضعیت مثبت زندان اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*