اخبار کوتاه

در دیدار مدیرکل زندان ها با استاندار اردیبل بر اجرای قانون خروج زندان ها از داخل محدوده شهری تاکید شد

مدیرکل زندان ها در دیدار با استاندار اردبیل بر لزوم خروج ساختمان زندان ها از داخل شرح ها طبق مصوبه قانونی تاکید کرد .

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل در آستانه هفته قوه قضائیه و به منظور رایزنی با بالاترین مقام اجرایی استان با اکبر بهنام جو دیدار و گفتگو کرد .

حسینی در این دیدار گزارشی از اقدامات امنیتی و بهداشتی زندان های استان در ایام اوج شیوع کرونا به استاندار اردبیل ارایه نمود و گفت : در ایام شیوع کرونا خوشبختانه با تلاش های مجدانه همکارانم علیرغم کمبود های اعتباری و نیروی انسانی توانستیم در حوزه تامین امنیت زندان های استان و همچنین در بحث پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در زندان اقدامات شایان توجهی را انجام دهیم .

وی با اشاره به کمبود نیروی انسانی و همچنین پایین بودن اعتبارات این اداره کل گفت : امنیت پایدار با تامین نیروی انسانی و همچنین تامین امکانات بروز و کار آمد میسر می گردد و در این حوزه امیدواریم دولت خواسته های زندان های استان را اجابت کند.

مدیرکل زندان های اردبیل در این دیدار با طرح موضوع الزام قانون به خروج زندان ها از داخل شهر گفت : زمین های مناسبی بیرون از محدوده شهری برای احداث زندان های اردبیل و مشگین شهر در نظر گرفته شده که اگر استانداری بتواند روند تملک و مطالعه این زمین ها را تسهیل کند با مطالعات کارشناسی زمینه خروج زندان ها از داخل شهر های اردبیل و مشگین شهر مهیَ

ا خواهد شد .

سید مجتبی حسینی در ادامه به کسری قابل توجه در اعتبارات عمرانی و هزینه ای و پایین بودن اعتبارات زندان های استان در این دو بخش اشاره نمود و گفت : متاسفانه نیازهای ما با حجم عملیات بسیار بالای زندان ها گره خورده و مسلماً کسری اعتبار و یا پایین بودن اعتبارهای تخصیصی باعث می شود کارها به دشواری پیش برود و با ادامه این روند در پروژه ها نیز شاهد فرسایش خواهیم بود.

اکبر بهنام جو استاندار اردبیل ، با تبریک هفته قوه قضائیه از این دیدار ابراز خرسندی نموده و گفت : تا جایی که امکان دارد سعی خواهیم کرد کسری اعتبارات زندان های استان را حل کنیم . وی همچنین اندیشه خروج زندان ها از داخل شهر را قابل توجه نامید و در زمینه تحقق این موضوع قول مساعد و همکاری داد .

وی با اشاره به گزارش مدیرکل زندان ها، اقدامات آزدی سازی زندانیان از طریق ستاد مردمی دیه ، رسیدگی به خانواده های زندانیان از طریق انجمن های حمایت زندانیان و اقدامات قضایی انجام شده در زمینه عفو و رافت اسلامی زندانیان را از جمله فعالیت های در خور تقدیر زندان ها و مراجع قضایی استان برشمرد و بر اهتمام همگانی جهت تداوم این گونه امور تاکید نمود. انتهای پیام ./ 

دیدار و رایزنی مدیرکل زندان های استان با استاندار اردبیل

دیدار و رایزنی مدیرکل زندان های استان با استاندار اردبیل

مهندس بهنام جو استاندار اردبیل

مهندس بهنام جو استاندار اردبیل

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل

دیدار و رایزنی مدیرکل زندان های استان با استاندار اردبیل

دیدار و رایزنی مدیرکل زندان های استان با استاندار اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*