اخبار کوتاه

در دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس عنوان شد : مسوولین باید خود را خادم بی منت ملت بدانند

مدیرکل زندان های استان اردبیل با حضور در منزل جانباز ۷۰ درصد دوران جنگ تحمیلی از وی عیادت نمود و پای صحبت های این یادگار دوران دفاع مقدس نشست .

فتحی مدیرکل زندان ها به همراه تنی چند از اعضای شورای مرکزی پایگاه مقاومت بسیج اداره کل زندان های استان اردبیل و مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران استان با حضور در منزل سردار قادر مدبر جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس و قهرمان چندین دوره پارا المپیک و بازیهای جهانی ضمن دیدار با وی با آرمان های انقلاب اسلامی ، شهداء و ایثارگران تجدید میثاق نمودند.

مدیرکل زندان های استان در این دیدار جانبازان و خانواده های معظم شهدا را ولی نعمتان انقلاب نامیدند و آزادی ، استقلال و جمهوریت نظام را مدیون از خود گذشتگی و ایثار این بزرگواران دانست.

فتحی در گفتگو با این جانباز قطع نخاع گفت : « شما عزیزان به دیدار های ما نیازی ندارید . بلکه ما مسوولین هستیم که محتاج دیدار با شما بزرگواران می باشیم تا یادمان نرود این مناصب با اهدای چه خون ها و جان هایی به دست مسوولین رسیده است . شما به تلکیف خویش در برابر انقلاب و ملت عمل کرده اید و بر سر عهد و پیمان خود استوار هستید . ما مسوولین نیز باید با کار جهادی و بی منت و خدمت به ملت در ادای وظیفه قصور نکنیم و خودمان را خادم ملت بدانیم . »

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل و اعضای شورای پایگاه مقاومت اداره کل ،با جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل و اعضای شورای پایگاه مقاومت اداره کل ،با جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس

  

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*