اخبار کوتاه

در جلسه مشترک روسای زندان و اوقاف و امور خیریه گرمی مطرح شد: ۳۳ درصد شرکت کنندگان در طرح حفظ موضوعی قرآن شهرستان گرمی از زندانیان بودند

به گزارش روابط عمومی زندان گرمی: به منظور توسعه فعالیت ها و برنامه های فرهنگی ، آموزشی و قرآنی در بین مددجویان و اجرای طرح تابستانی اوقات فراغت در بین مددجویان و سربازان با پیگیری های واحد فرهنگی زندان ، جلسه مشترکی بین مسوولین اداره زندان و اوقاف و امور خیریه شهرستان گرمی برگزار شد.

ناصری رئیس اداره زندان گرمی ضمن تشریح فعالیت های اصلاحی و تربیتی در زندان گفت: « در سال گذشته  ۳۳ درصد کل شرکت کنندگان طرح حفظ موضوعی قرآن در سطح شهرستان را مددجویان زندان گرمی به خود اختصاص داده بودند. » وی با اشاره به موفقیت های کسب شده در حوزه قرآن در سطح استان وکشور توسط مددجویان ، کارکنان وسربازان این زندان تاکیدکرد: « تمسک به قرآن و تقویت باور های اعتقادی و دینی زندانیان باعث عدم بازگشت مجدد آنها به زندان می شود.» وی افزود: « زندانیان به عنوان عضوی از جامعه ما حقوقی در ادارات فرهنگی و مذهبی مختلف از جمله اداره اوقاف و مامور خیریه دارند . البته همکاری و تعامل این اداره محترم در تقویت برنامه های قرآنی زندان قابل تحسین و ارزنده بوده است و انتظار داریم در سال جدید نیز همکاری خوبی در این زمینه داشته باشیم . » ایشان از آمادگی ۱۷۵نفر از زندانیان ، سربازان و کارکنان زندان گرمی برای مشارکت در طرح حفظ موضوعی قرآن در سال جاری خبر داد.

حجت الاسلام میرزایی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گرمی نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های انجام گرفته در زندان ، جهت تامین  مربی روخوانی ، روان خواین و همچنین حفظ موضوعی قرآن قول مساعد داد.  

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گرمی همچنین با اشاره به لزوم تامین کتابهای قرآنی و مذهبی برای مطالعه زندانیان از تامین هزینه ثبت نام در طرح های ملی قرآنی از سوی این نهاد خبر داد و در پیایان از خادمان ، قاریان و مربیان قرآن  زندان گرمی با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تجلیل نمود.  

تجلیل از مریان و خادمان قرآن در زندان گرمی

تجلیل از مریان و خادمان قرآن در زندان گرمی

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*