اخبار کوتاه

در جلسه مسوولین حفاظت اطلاعات زندان های استان اردبیل بر حفظ و صیانت ازنیروهای انسانی زندانها تاکید شد

اولین نشست هم اندیشی کارکنان حفاظت اطلاعات زندان های استان اردبیل در سال جدید برگزار شد . دراین نشست عملکرد سال گذشته حفاظت اطلاعات در زندانها بررسی و سیاست های سال جاری تبیین شد .

فتحی مدیرکل زندانها که در بخش پایانی این نشست یک روزه سخن می گفت با اشاره به زحمات نیروهای خدوم حفاظت اطلاعات ؛ نقش آنها در برقراری و حفظ امنیت زندانها را انکار ناپذیر خواند و گفت : « بنده از عملکرد نیروهای حفاظت اطلاعات زندانهای استان اردبیل راضی هستم و از آنها تقدیر و تشکر می کنم . » وی با اشاره به وظایف حفاظت اطلاعات در زندانها افزود : « یکی از مهم ترین وظایف حفاظت اطلاعات ، ایجاد امنیت روانی در بین کارکنان ، زندانیان و سربازان است . باید افراد بدانند که حفاظت اطللاعات تامین کننده امنیت آنهاست . »  فتحی نا امن کردن بستر تخلف در زندانها ، عدم قضاوت عجولانه پیرامون مسایل و شنیده ها ، بررسی همه جانبه اطلاعات رسیده از منابع ، عدم مچ گیری و توجه به صیانت کارکنان و پرسنل وظیفه را از دیگر وظایف مهم کارکنان این حوزه برشمرد و افزود: « سلامت نفس نیروهای حفاظت اطلاعات زندان های استان مثال زدنی است و این اتفاق نمی افتد جز تقوی و ایمان خالص» وی نیروهای حفاظت اطلاعات را مشاوران امین روسای زندانها خواند و خواست تا در ایجاد وفاق و همدلی هر چه بیشتر در بین کارکنان زندانها تلاش مضاعف نمایند .

در این جلسه کارکنان حفاظت اطلاعات زندانهای استان با ارایه عملکرد یک سال گذشته در حوزه ماموریت خود مسایل امنیتی زندانها را با همدیگر به اشتراک گذاشتند . مختاری رئیس اداره حفاظت اطلاعات اداره کل زندانهای استان اردبیل نیز در این نشست ضمن تشکر از زحمات نیروهای مجموعه خویش در زندانهای استان گفت : « جلسات فصلی برای تعامل و اشتراک گذاری اطلاعات با همدیگر و رفع مشکلات موجود می باشد . » وی همچنین با اشاره به برخی نکات حفاظتی خواستار آموزش های مستمر برای سربازان وظیفه و کارکنان در جهت حفظ و صیانت آنها شد و افزود : « پیش بینی و پیشگیری دو اولویت اساسی در امور حفاظتی هستند که باید با جدیت در زندانهای استان دنبال شوند . » ایشان پرهیز از غرور کاذب ، خدمتگذار بودن ، ایجاد جاذبه توسط نیروهای حفاظتی برای برقراری ارتباط با کلیه کارکنان و سربازان و تقویت شبکه عیون را از مسایل مهم دیگر خواند که می بایست مورد توجه مسوولان حفاظت اطلاعات زندانها قرار بگیرد .

در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر از زحمات مسوولان حفاظت اطلاعات زندانهای استان تجلیل  بعمل آمد .

نشست فصلی مسئولان حفاظت اطلاعات زندان های استان اردبیل

نشست فصلی مسئولان حفاظت اطلاعات زندان های استان اردبیل

تجلیل از مسوولان حفاظت اطلاعات زندانهای استان

تجلیل از مسوولان حفاظت اطلاعات زندانهای استان

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*