اخبار کوتاه

در اقدامی خداپسندانه روزنامه‌نگار اردبیلی سارقان وسایل خودروی خود را بخشید

در اقدامی خداپسندانه روزنامه‌نگار اردبیلی، با حضور در محل شورای حل اختلاف زندان مرکزی، سارقان وسایل خودروی خود را بخشید.‏

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سجاد ناصرآزاد، روزنامه‌نگار معروف اردبیلی در اقدامی خداپسندانه، سارقان جوان وسایل خودروی خود را بخشید.

این فعال رسانه‌ای، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، با تأیید مطلب فوق، اظهار کرد: با تمرین بخشش، آرامش، امید و قدرشناسی نیز رواج پیدا خواهد کرد و به صورت عملی در سطح جامعه گسترش اقدامات نیک و پسندیده‌ را شاهد خواهیم بود.

ناصرآزاد تصریح کرد: فعالان رسانه، مطبوعات و اهالی قلم به عنوان پیشگامان عرصه فرهنگ و اخلاق، محرک‌های مثبت فرهنگی در جامعه محسوب می‌شوند و با درک اهمیت این جایگاه، باید از تمامی ظرفیت‌های موجود برای احیای فرهنگ اخلاق مدارانه و لزوم پایبندی به قوانین حاکم بر اجتماع بهره ببرند.

وی یادآور شد: تأثیر مثبت خانواده‌ها در کاهش جرایم اجتماعی مشهود است و با توجه بیشتر خانواده‌ها به مسائل تربیتی فرزندان، بزهکاری‌های کمتری به وقوع خواهد پیوست.

این کارشناس و فعال رسانه‌ای با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها در ترویج قانون‌مداری، اضافه کرد: بازگشت بزهکاران متنبه شده به آغوش خانواده و بخشش چنین افرادی، لذت غیرقابل وصفی داشته و امید است با توجه بیشتر خانواده‌ها و نهادهای مرتبط با کاهش جرایم اجتماعی مواجه شویم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل؛ این روزنامه نگار به دنبال اطلاع از دستگیری سارقان خودروی خود که سه جوان ۲۱ تا ۲۳ ساله بودند، به خاطر حرمت ماه مبارک رمضان، با حضور در محل شورای حل اختلاف زندان مرکزی اردبیل به مجرمان رضایت داد تا به آغوش خانواده‌های خود بازگردند.

انتهای پیام ۳۳۵۶/۷۱۳/۷۵

ناصر آزاد روزنامه نگار ادربیلی

ناصر آزاد روزنامه نگار ادربیلی

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*