اخبار کوتاه

درخشش کارکنان ورزشکار اداره ی کل زندان های اردبیل در مسابقات منطقه سه کشور

کاروان ورزشی کارکنان زندان های استان اردبیل که برای شرکت در مسابقات فوتسال ، تنیس روی میز و پرتاب دارت منطقه ی سه کشور به استان آذربایجان غربی سفر نموده بود با کسب دو قهرمانی و یک مقام سومی به استان بازگشت .

مسابقات ورزشی کارکنان منطقه سه زندان های کشور که با حضور تیم هایی از استان های آذربایجان غربی و شرقی ، اردبیل و زنجان به میزبانی اداره ی کل زندان های استان آذربایجان غربی در هفته آخر تیر ماه در شهر ارومیه و در رشته های تنیس روی میز ، پرتاب دارت و فوتسال برگزار شده بود با درخشش نفرات اعزامی از استان اردبیل به این دوره از مسابقات ، به پایان رسید .

در مسابقه فوتسال تیم اعزامی از اداره کل زندان های استان اردبیل با شکست رقیبان خود در سکوی نخست این رشته ایستاد و به مسابقات کشوری که در هفته ی اول شهریور ماه برگزار می گردد راه یافت .

همچنین در مسابقه انفرادی تنیس روی میز پرویز صور آذر از استان اردبیل با شکست تنیس بازان دیگر استان ها به مقام اول این رشته رسید و بدین طریق مسافر مسابقات کشوری این رشته ورزشی شد .

در رشته پرتاب دارت نیز علی سلیمانی نماینده استان اردبیل در رقابت با دیگر ورزشکاران توانست مقام سوم این رشته را بدست آورد .  

گفتنی است تمرینات تیم فوتسال و نفر برگزیده تنیس روی میز زیر نظر مربیان مجرب برای حضور موفق در مسابقات کشوری از اول مرداد ماه از سرگرفته خواهد شد .

فتحی مدیرکل زندان های و اقدامات تامینی و تربیتی استان در دیدار با سرپرست گروه اعزامی و در جمع اعضای شورای معاونین اداره کل ضمن تبریک این دست آورد خواستار گسترش ورزش قهرمانی و همچنین تشویق این ورزشکاران برای رویکرد دیگر کارکنان به ورزش شد .

به دستور مدیرکل زندان های استان از مقام آوران این دوره از مسابقات طی مراسمی درحضور کلیه ی کارکنان تجلیل خواهد شد .

حضور موفق تیم استان اردبیل در مسابقات ورزشی کارکنان زندان های منطقه 3 کشور

حضور موفق تیم استان اردبیل در مسابقات ورزشی کارکنان زندان های منطقه ۳ کشور

کسب مقام اول تیم  فوتسال استان اردبیل در مسابقات ورزشی کارکنان زندان های منطقه 3 کشور

کسب مقام اول تیم فوتسال استان اردبیل در مسابقات ورزشی کارکنان زندان های منطقه ۳ کشور

کسب مقام اول تیم  فوتسال استان اردبیل در مسابقات ورزشی کارکنان زندان های منطقه 3 کشور

کسب مقام اول تیم فوتسال استان اردبیل در مسابقات ورزشی کارکنان زندان های منطقه ۳ کشور

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*