اخبار کوتاه

درخشش تیم منتخب سربازان وظیفه ی زندانهای استان اردبیل در مسابقات ورزشی منطقه سه زندانهای کشور

تیم منتخب سربازان وظیفه ی زندانهای استان اردبیل توانست در مسابقات ورزشی منطقه ی سه زندانهای کشور در رشته های فوتسال و تنیس روی میز با اقتدار کامل و با غلبه بر حریفان ، مقام نخست مسابقات را از آن خود کند .

طبق تقسیمات مناطق هشت گانه که توسط سازمان زندان های کشور انجام گرفت ، تیم منتخب سربازان وظیفه ی این استان با تیم های آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی و استان زنجان هم گروه بود .

این سری از رقابت ها به میزبانی اداره کل زندانهای استان زنجان و به مدت دو روز به طول انجامید که در پایان در رشته ی فوتسال ، سربازان وظیفه ی زندانهای استان اردبیل توانستند با تفاضل گل برتر و شکست سایر رقیبان ، بر سکوی نخست این رشته ی ورزشی تکیه زنند .

همچنین در رقابت های تنیس روی میز که به صورت دوره ای برگزار شد ، هومن تقی زاده ، از استان اردبیل ، با غلبه بر سایر حریفان عنوان نخست این رشته ی ورزشی را از آن خود کرد و استانهای زنجان و آذربایجان غربی به ترتیب در رده های دوم و سوم این مسابقات قرار گرفتند .

فتحی ، مدیر کل زندانهای استان اردبیل ، در دیدار با این کاروان ورزشی ، ضمن تاکید بر لزوم گسترش و ترویج ورزش در بین سربازان وظیفه ، خواستار آمادگی اعضای این تیم برای حضور در مسابقات کشوری و تمرینات منظم زیر نظر مربیان مجرب استانی شد . وی این دستاورد مهم را ستود و آن را گام اول موفقیت دانست و بر تشویق مادی و معنوی این سربازان در جمع کارکنان و پرسنل وظیفه ، تاکید کرد .

لوح تقدیر و حکم قهرمانی مقام نخست مسابقات منطقه سه زندانهای کشور ویژه سربازان

لوح تقدیر و حکم قهرمانی مقام نخست مسابقات منطقه سه زندانهای کشور ویژه سربازان

تیم منتخب سربازان زندانهای استان اردبیل در مسابقات منطقه سه زندانهای کشور

تیم منتخب سربازان زندانهای استان اردبیل در مسابقات منطقه سه زندانهای کشور

Print Friendly, PDF & Email

یک دیدگاه

  1. سلام خیلی عالی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*