اخبار کوتاه

دبیرشورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل : اقدامات اداره کل زندان ها در پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر و آموزش مقابله با این پدیده شوم قابل تقدیر است

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل در بازدید از کلاس های آموزشی خانواده های زندانیان از حسن برگزاری کلاس ها تقدیر نمود و آموزش را بهترین شیوه برای پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر دانست .   

بهشتی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که در آخرین روز از برگزاری کلاس های کاهش آسیب برای خانواده های زندانیان مرکز استان اردبیل حضور یافته بود با تشکر از اجرای دقیق برنامه های پیش بینی شده ، گفت : « یکی از بهترین مراکزی که برنامه های کاهش آسیب های اجتماعی را به صورت کامل و با برنامه های جنبی جذاب برگزار می کند اداره کل زندان های استان می باشد که جا دارد از حسن مدیریت این مجموعه تقدیر نمود . »

دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان در ادامه با اشاره به برنامه های فرهنگی و پیشگیری در راستای تفاهم نامه بین سازمان زندان ها و دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کشور افزود : « علیرغم کمبود های اعتباری اقداماتی که در زندان ها در حوزه فرهنگی و پیشگیری صورت گرفته بسیار با ارزش و در راستای تفاهم نامه می باشد . »

بهشتی مداخلات غیر مستقیم را یکی از راههای علمی برشمرد و گفت : « اگر میخواهیم جامعه را پاک نگهداریم باید به صورتی هنرمندانه و زیبا و با استفاده از زبان هنر و متخصصین امر مخاطرات سوء مصرف مواد مخدر و مضرات آن را به خانواده ها و قشر جوان آموزش بدهیم . »

 

وی با اشاره به رشد روز افزون انواع مخدرهای صنعتی در جامعه گفت : « آگاه سازی اقشار آسیب پذیر مانند خانواده های زندانیان یکی از برنامه های مهم دبیرخانه است که الحمد الله با همکاری اداره کل زندانها در حال برگزاری است که به خوبی و با استفاده از اساتید اهل فن مطالب به مخاطبین ارایه می شود . »

وی در پایان از همه آحاد جامعه بخصوص دستگاه های حمایتی و فرهنگی عضو کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خواست تا اداره کل زندان ها را در آموزش خانواده های زندانیان یاری نمایند .  

حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل در کلاس آموزش خانواده های زندانیان

حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل در کلاس آموزش خانواده های زندانیان

ارایه گزارشی از چگونگی برگزاری کلاسهای کاهش آسیب های اجتماعی برای خانواده های زندانیان توسط حسینی معاون سلامت اداره کل زندانهای استان برای بهشتی

ارایه گزارشی از چگونگی برگزاری کلاسهای کاهش آسیب های اجتماعی برای خانواده های زندانیان توسط حسینی معاون سلامت اداره کل زندانهای استان برای بهشتی

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*