اخبار کوتاه

دادیار ناظر زندان مشگین شهر : اعطای مرخصی ها باید هدفمند بوده و منوط به جلب رضایت شکات باشد

دادیار ناظر زندان مشگین شهر در حاشیه بازدید از زندان و رسیدگی به مشکلات مددجویان از هدفمندی مرخصی های اعطایی به آنها برای جلب رضایت شکات در مواردی که شاکی خصوصی دارند خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی زندان مشگین شهر ، صیامی ، قاضی ناظر زندان و دادیار اجرای احکام کیفری دادسرای عمومی و انقلاب مشگین شهر از کلیه بندها ، بازداشتگاه عمومی ، فروشگاه ها و آشپزخانه صنعتی زندان مشگین شهر بازدید بعمل نمود. وی سپس با حضور در جمع زندانیان ضمن ملاقات چهره به چهره با آنها به مشکلات قضایی آنان رسیدگی نمود و دستورات لازم را را در جهت رسیدگی به مطالبات و تقاضای مددجویان صادر نمود.  

قاضی ناظر زندان مشگین شهر در دیدار با مددجویان این زندان تاکید کردکه اعطای هرگونه مرخصی و رای باز به زندانیان باید هدفمند باشد و شرط تمدید مرخصی را جلب رضایت شکات و جبران بخشی از ضرر و زیان مال باختگان باشد. 

در ادامه جلسه شورای طبقه بندی زندان با حضور دادیار ناظر زندان و سرپرست زندان مشگین شهر و سایر اعضاء تشکیل یافت و با اعطای مرخصی ، اشتغال به کار در موسسات خصوصی ، آزادی مشروط و تعلیق مجازات ۳۵ نفر از مددجویان حائز شرایط موافقت و مجوز قضایی لازم صادر شد.

خسروی، سرپرست زندان مشگین شهر نیز با اعلام این مطلب که سیاست شورای طبقه بندی زندان کنترل عملکرد رفتار زندانیان میباشد افزود: « در این زمینه پرونده زندانیان حرفه ای و سابقه دار با دقت و حساسیت بیشتری رصد و تصمیم گیری میشود و با متخلفان و زندانیانی که از امتیازات سوء استفاده نمایندو در سطح جامعه اقدام به ناهنجاری اجتماعی و قانون گریزی مجدد نمایند با هماهنگی مراجع قضایی برخورد قانونی شده و لغو امتیاز خواهند شد. »

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*