اخبار کوتاه

دادیار جدید ناظر زندان خلخال معرفی شد

علی نباتی دادستان خلخال محمد احدی را بعنوان دادیار جدید ناظر زندان خلخال معرفی کرد .

در جلسه کارگروه کاهش جمعیت کیفری زندان خلخال که به ریاست علی نباتی دادستان خلخال، فرزاد فروزان سرپرست جدید زندان خلخال و اعضای شورای طبقه بندی این زندان برگزار شد . علی نباتی از زحمات سیدی دادیار قبلی ناظر زندان خلخال تشکر و احدی را به عنوان دادیار جدید ناظر زندان به اعضای شورای طبقه بندی معرفی نمود .

نباتی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خلخال از دادیار ناظر زندان بعنوان رکن نظارتی دستگاه قضایی برای ساماندهی امور زندانیان یاد نمود و از دادیار جدید ناظر زندان خلخال خواست تا با تمام توان در جهت رفع مشکلات زندانیان و کمک به مسوولان زندان برای کاهش آمار جمعیت کیفری و امنیت و آرامش زندان تلاش نماید.

علی نباتی دادستان خلخال همچنین با اشاره به تغییر مدیریت زندان خلخال از زحمات مهدی زاده رئیس قبلی این زندان نیز تقدیر نمود و تعامل با مقامات قضائی را در دوران مسئولیت ایشان از بارزترین خصوصیات مدیریتی وی برشمرد و از سرپرست جدید این زندان خواست تا با همین رویکرد به ادامه فعالیت های مثبت و ارزنده مدیریتی در زمینه کاهش جمعیت کیفری ، کاهش آسیب های درون زندان و فعالیت های منجر به باز اجتماعی نمودن زندانیان ادامه دهد .

دادستان خلخال ضمن آرزوی موفقیت برای فروزان سرپرست جدید زندان خلخال گفت : « با استفاده از ظرفیت تاسیسات قانونی و مجازات های جایگزین حبس تلاش ما بر کاهش جمعیت کیفری است .» وی افزود : « باید در راستای کاهش جمعیت کیفری و رفع مشکلات مددجویان شورای حل اختلاف زندان بیش از گذشته تقویت شود . »

گفتنی است در این جلسه فروزان سرپرست زندان خلخال با تشکر از نظر حمایتی دادستان و مسئولان قضائی شهرستان آماری از وضعیت قضائی و تعداد متهمان و محکومان ارائه نمود و گفت : « امید آن دارم با هماهنگی و تعامل با مقامات قضائی و همکاری شورای طبقه بندی زندان شاهد کاهش هر چه بیشتر جمعیت کیفری این زندان باشیم . »

گفتنی است در این جلسه تعداد ۴۶ پرونده بررسی و در نهایت با ۳۰ مورد اعطای امتیاز به زندانیان واجد شرایط شامل مرخصی پایان حبس ، مرخصی ضمن محکومیت ، پیشنهاد آزادی مشروط  و … مددجویان این زندان موافقت شد .

 

معرفی دادیار ناظر زندان جدید زندان خلخال در جلسه کمیته فرعی کاهش جمعیت کیفری با حضور دادستان شهرستان

معرفی دادیار ناظر زندان جدید زندان خلخال در جلسه کمیته فرعی کاهش جمعیت کیفری با حضور دادستان شهرستان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*