اخبار کوتاه

دادستان عمومی و انقلاب گرمی : تسریع در ساخت زندان جدید یک ضرورت است

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گرمی در بازدید از پروژه زندان جدید این شهر بر ضرورت اتمام هر چه سریعتر فعالیت های ساختمانی این پروژه تاکید و خواستار انتقال هر چه سریعتر زندان به خارج شهر از شهر شد .

فیروز فرهانی مزرعه جهان دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان با حضور در محل احداث زندان جدید گرمی در جریان آخرین وضعیت احداث ساختمان زندان جدید قرار گرفت و خواستار تلاش همه جانبه پیمانکاران پروژه برای اتمام کارهای باقی مانده از احداث این زندان در فصل کاری سالجاری شد.  

در این بازدید دادستان جدید عمومی و انقلاب گرمی با اشاره به قدمت چندین دهه ای زندان فعلی گرمی و نامناسب خواندن آن به دلیل قرار گرفتن در بافت شهری و همچنین مستعمل بودن ، اقدام برای احداث زندان جدید را ضرورتی اجتناب ناپذیر خواند و از مدیرکل زندان های استان بخاطر این اقدام تقدیر نمود .

 دادستان گرمی احداث زندان در خارج شهر را یکی از مولفه های قابل توجه حقوق شهروندی و به نفع خانواده های زندانیان و در راستای حفظ کرامت آنها برشمرد و از همه مسئولین استانی و شهرستانی مرتبط خواست تا نهایت همکاری را در تکمیل این پروژه به ویژه اقدامات زیربنایی انجام دهند .

ناصری رئیس زندان گرمی که دادستان شهرستان را در این بازدید همراهی می نمود به توجه ویژه مدیرکل زندانها برای خروج زندان ها از داخل شهرها در راستای اجرای قانون اشاره نمود و افزود : « زندان فعلی متشکل از چند واحد ساختمان معمولی با قدمت بیش از ۴۰ سال می باشد که دیگر ظرفیت و گنجایش بهسازی یا افزایش فضا را ندارد و برای انجام برنامه های اصلاحی و تربیتی در زندان ها اماکن اشتغال و مجتمع های فرهنگی و آموزشی نیاز است که در زندان جدید به این مقوله توجه جدی شده است . » وی گفت : « با توجه به پیشرفت ۹۰ درصدی این پروژه ، تلاش خواهیم کرد تا امسال زندان جدید به بهره برداری برسد. »

 

بازدید دادستان شهرستان گرمی از پروژه زندان جدید این شهر

بازدید دادستان شهرستان گرمی از پروژه زندان جدید این شهر

بازدید دادستان شهرستان گرمی از پروژه زندان جدید این شهر

بازدید دادستان شهرستان گرمی از پروژه زندان جدید این شهر

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*