اخبار کوتاه

دادستان دادسرای نظامی استان اردبیل با زندانیان بند نظامی زندان مرکزی اردبیل دیدار کرد

 در آستانه ایام الله مبارک فجر، دادستان دادسرای نظامی استان اردبیل با زندانیان بند نظامی زندان این شهر به صورت چهره به چهره دیدار و از نزدیک در جریان پرونده قضایی آنها قرار گرفت .

خوشه چین با بیان اینکه دیدار چهره به چهره با زندانیان در روند رسیدگی به پرونده آنها تاثیرات مثبتی دارد، از زندانیان خواست در این دیدارها به بیان مشکلات قضایی خود بپردازند.

دادستان دادسرای نظامی استان با توصیه به رعایت نظم و انظباط توسط زندانیان گفت: « انتظار می رود زندانیان که به هر دلیلی محکوم شده اند با رعایت نظم و انظباط در زندان، دادگاه و پرونده خود روند رسیدگی به مشکلات را برای همکاران قضایی و ضابطین هموار کنند. »

وی افزود: جهت رسیدگی به مشکلات تک تک زندانیان اقدامات و برنامه ریزی های لازم انجام شده است و سعی می شود در اسرع وقت پرونده های مربوط به این دادسرا مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

مختاری رئیس اداره حفاظت اطلاعات زندان های استان اردبیل نیز ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به دادستان دادسرای نظامی ، این بازدیدها را پرثمر خواند. وی با بیان اینکه : حضور دادستان محترم دادسرای نظامی و همکاران محترم برای رسیدگی به پرونده زندانیان گام مثبتی در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان ها می باشد و بسیاری از مشکلات زندانیان از این طریق حل و فصل می شود عنوان کرد: « امید است با پیگیری مستمر مددکاران زندان و عنایت دادگاه های نظامی شاهد خالی شدن این بند باشیم . » انتهای پیام ./

حضور دادستان دادسرای نظامی در بند نظامیان زندان اردبیل

حضور دادستان دادسرای نظامی در بند نظامیان زندان اردبیل

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*