اخبار کوتاه

دیدار چهره به چهره مدیرکل زندان های استان با ۱۸۰ تن از مددجویان زندان اردبیل

پیش از ظهر جمعه مورخه ۱۳۹۷/۱/۱۷مدیرکل زندان های استان اردبیل در راس هیئاتی با حضور در زندان مرکزی اردبیل با ۱۸۰ نفر از زندانیان این زندان به صورت چهره به چهره دیدار و مشکلات آنها را بررسی نمود .

در این دیدار که معاون سلامت و اصلاح و تربیت ، روسای ادارات بازرسی و قضایی و همچنین مدیر زندان مرکزی اردبیل ، مدیرکل زندان های استان را همراهی می نمودند، با تقسیم به چهار کار گروه  و با همکاری مددکاران زندان اردبیل، مددجویان بند ۴ این زندان که عموماً محکومین جرایم عمومی بودند به صورت حضوری و چهره به چهره با مسئولین دیدار و مشکلات خویش را مطرح نمودند.

فتحی مدیرکل زندان های استان در پایان این بازدید کاری از زندان مرکزی اردبیل در یک روز تعطیل ، از مسئولین امر خواست تا مشکلات زندانیان را به صورت جدی پیگیری و نتیجه را به آنها ابلاغ کنند.

وی در گفتگو با خبرنگار سایت اداره کل زندان های استان علت این پایش مشکلات را چنین بیان کرد: « با توجه به اینکه اکثر این زندانیان به لحاظ کم سوادی ، یا فقدان اطلاعات کافی قضایی نمی توانند نسبت به حقوق خود اطلاع کافی داشته و از تسهیلات قانونی استفاده کنند بر آن شدیم تا طبق روال سال های گذشته دیدار با مددجویان را به این شیوه ادامه دهیم. »

فتحی مدیرکل زندانهای استان با اشاره به لزوم این دیدار های چهره به چهره برای کمک به این افراد افزود : « یکی دیگر از محسنات این گونه احصاء مشکلات قضایی و اداری مددجویان ارایه معاضدت قضایی به این افراد است. از سوی دیگر برخی زنداینان را که شاید به دلیل فقدان اطلاعات همچنان تحمل حبس می نمایند شناسایی و در راستای حفظ حقوق شهروندی آنها به مشکلات ایشان از سوی مسوولین زندان و مددکاران رسیدگی شده و موارد قضایی اینها از مراجع ذیصلاح پی گیری میشود. »

گفتنی است که این پایش حضوری و دیدار چهره به چهره که از ساعت ۱۰ صبح آغاز شده بود تا دقایقی پیش از اذان ظهر ادامه داشت .

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با زندانیان زندان مرکزی

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با زندانیان زندان مرکزی

رسیدگی به مشکلات مددجویان زندان اردبیل - معاون سلامت زندانهای استان

رسیدگی به مشکلات مددجویان زندان اردبیل – معاون سلامت زندانهای استان

رسیدگی به مشکلات مددجویان زندان اردبیل - مدیر زندان مرکزی اردبیل

رسیدگی به مشکلات مددجویان زندان اردبیل – مدیر زندان مرکزی اردبیل

رسیدگی به مشکلات مددجویان زندان اردبیل - رئیس اداره بازرسی

رسیدگی به مشکلات مددجویان زندان اردبیل – رئیس اداره بازرسی

رسیدگی به مشکلات مددجویان زندان اردبیل در دیدار با مدیرکل

رسیدگی به مشکلات مددجویان زندان اردبیل در دیدار با مدیرکل

  

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*