اخبار کوتاه

دیدار چهره به چهره مدیرکل زندان های استان با ۱۸۰ تن از مددجویان زندان اردبیل

پیش از ظهر جمعه مورخه ۱۳۹۷/۱/۱۷مدیرکل زندان های استان اردبیل در راس هیئاتی با حضور در زندان مرکزی اردبیل با ۱۸۰ نفر از زندانیان این زندان به صورت چهره به چهره دیدار و مشکلات آنها را بررسی نمود .

در این دیدار که معاون سلامت و اصلاح و تربیت ، روسای ادارات بازرسی و قضایی و همچنین مدیر زندان مرکزی اردبیل ، مدیرکل زندان های استان را همراهی می نمودند، با تقسیم به چهار کار گروه  و با همکاری مددکاران زندان اردبیل، مددجویان بند ۴ این زندان که عموماً محکومین جرایم عمومی بودند به صورت حضوری و چهره به چهره با مسئولین دیدار و مشکلات خویش را مطرح نمودند.

فتحی مدیرکل زندان های استان در پایان این بازدید کاری از زندان مرکزی اردبیل در یک روز تعطیل ، از مسئولین امر خواست تا مشکلات زندانیان را به صورت جدی پیگیری و نتیجه را به آنها ابلاغ کنند.

وی در گفتگو با خبرنگار سایت اداره کل زندان های استان علت این پایش مشکلات را چنین بیان کرد: « با توجه به اینکه اکثر این زندانیان به لحاظ کم سوادی ، یا فقدان اطلاعات کافی قضایی نمی توانند نسبت به حقوق خود اطلاع کافی داشته و از تسهیلات قانونی استفاده کنند بر آن شدیم تا طبق روال سال های گذشته دیدار با مددجویان را به این شیوه ادامه دهیم. »

فتحی مدیرکل زندانهای استان با اشاره به لزوم این دیدار های چهره به چهره برای کمک به این افراد افزود : « یکی دیگر از محسنات این گونه احصاء مشکلات قضایی و اداری مددجویان ارایه معاضدت قضایی به این افراد است. از سوی دیگر برخی زنداینان را که شاید به دلیل فقدان اطلاعات همچنان تحمل حبس می نمایند شناسایی و در راستای حفظ حقوق شهروندی آنها به مشکلات ایشان از سوی مسوولین زندان و مددکاران رسیدگی شده و موارد قضایی اینها از مراجع ذیصلاح پی گیری میشود. »

گفتنی است که این پایش حضوری و دیدار چهره به چهره که از ساعت ۱۰ صبح آغاز شده بود تا دقایقی پیش از اذان ظهر ادامه داشت .

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با زندانیان زندان مرکزی

دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با زندانیان زندان مرکزی

رسیدگی به مشکلات مددجویان زندان اردبیل - معاون سلامت زندانهای استان

رسیدگی به مشکلات مددجویان زندان اردبیل – معاون سلامت زندانهای استان

رسیدگی به مشکلات مددجویان زندان اردبیل - مدیر زندان مرکزی اردبیل

رسیدگی به مشکلات مددجویان زندان اردبیل – مدیر زندان مرکزی اردبیل

رسیدگی به مشکلات مددجویان زندان اردبیل - رئیس اداره بازرسی

رسیدگی به مشکلات مددجویان زندان اردبیل – رئیس اداره بازرسی

رسیدگی به مشکلات مددجویان زندان اردبیل در دیدار با مدیرکل

رسیدگی به مشکلات مددجویان زندان اردبیل در دیدار با مدیرکل

  

 

 

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*