اخبار کوتاه

حفاظت اطلاعات زندان های استان اردبیل کلاس آگاه سازی برای سربازان وظیفه برگزار کرد

به منظور صیانت از سربازان وظیفه و پیشگیری از وقوع جرم اداره حفاظت و اطلاعات زندان های استان اردبیل یک دوره آموزشی آگاه سازی مسایل حفاظتی و امنیتی برای سربازان وظیفه یگان حفاظت زندان های استان برگزار نمود .

مختاری رئیس اداره حفاظت و اطلاعات زندان های استان با اشاره با اصل پیشگیری قبل از وقوع حادثه گفت : « خیلی اوقات علت برخی از جرایم سربازان وظیفه جهل آنها نسبت به قوانین و مخاطرات بعضی مسایل است که با برگزاری دوره های آگاه سازی ، در صدد صیانت از سربازان وظیفه هستیم . »

وی با اشاره به برگزاری این چنین دوره هایی برای سربازان وظیفه زندان های استان گفت : « زندان محیطی است که بالقوه بستر بسیاری از آسیب ها می باشد . باید سربازان وظیفه که بخش مهمی از امنیت زندان ها را تامین می کنند نسبت به این آسیب ها آگاهی داشته باشند . »

به گفته مختاری در کلاس های آگاه سازی برگزار شده از سوی حفاظت و اطلاعات زندان های استان پیرامون برخی مسایل و آموزش های حفاظتی ، آئین نامه سازمان زندان ها ، رعایت حقوق شهروندی زندانیان ، عدم اعتماد به زندانیان در عین رعایت احترام و تکریم آنها ، پاکدامنی و عفت سربازان وظیفه ، عدم ارتباط با زندانیان و خانواده های آنها ، قوانین و مقررات اعزام و بدرقه متهمان ، شیوه های اغفال سربازان توسط برخی زندانیان شیاد برای سوء استفاده از آنها و تخلیه تلفنی و اطلاعاتی مطالبی بیان شد .

در پایان این کلاس ها از سه تن از سربازان وظیفه به دلیل جدیت در انجام امور محوله با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه تجلیل شد .

کلاس آگاه سازی حفاظت اطلاعات زندانهای استان اردبیل

کلاس آگاه سازی حفاظت اطلاعات زندانهای استان اردبیل

مختاری رئیس اداره حفاظت اطلاعات زندان های استان اردبیل

مختاری رئیس اداره حفاظت اطلاعات زندان های استان اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*