اخبار کوتاه

حال وهوای گرم در روز های سرد زمستان در زندان خلخال

در ایام آغاز زمستان و توام با بارش برف در بام استان اردبیل برنامه های شاد و مفرح حال وهوای زندان خلخال را گرم کرد .

به منظور پر کردن اوقات فراغت زندانیان وایجاد روحیه شاد در بین مددجویان و استفاده از توانمندی های هنری آنان برنامه های مفرح وشادی بخش توسط واحد فرهنگی و تربیتی زندان برگزار می شود .

فروزان سرپرست زندان خلخال با اعلام این خبر افزود : « برای ارتقای روحیه مددجویان و تلطیف نمودن فضای زندان برنامه هایی از سوی واحد فرهنگی و تربیتی زندان بعنوان جشن زمستانه طراحی شده و در حال اجرا می باشد . » وی گفت : « در همین راستا مسابقه طنز لطیفه گویی در قالب چند گروه از مددجویان  به صورت رقابتی در حال اجرا می باشد و مددجویان از این برنامه استقبال خوبی داشته اند .  »

به گفته سرپرست زندان خلخال برنامه های مفرحی چون مسابقه مشاعره گروهی ، موسیقی درمانی ، جنگ شادی و اجرای نمایش با هدف ارتقاء سطح روحی زندانیان وکاهش فشارهای عصبی ناشی از حبس  برآنان در اولویت برنامه های فرهنگی زندان خلخال می باشد .

وی افزود: « فضای سرد و زمستان سنگین اجازه بازی و ورزش های جمعی چون فوتبال و والیبال را در فصل سرما نمی دهد . برای حفظ سلامت جسم و روان مددجویان برنامه ریزی شده تا ورزش و تفریحاتی با عنوان بازی های زمستانی مانند مسابقه ساخت آدم برفی ، نرمش های گروهی همراه با موسیقی در کریدور بندها و مسابقات دارت ، تنیس روی میز و شطرنج بعنوان بازیهای جایگزین برای اوقات فراغت مددجویان از سوی فرهنگی زندان تدارک دیده شود . »

سرپرست اداره زندان خلخال اعلام کرد شرکت کنندگان در برنامه ها و برندگان مسابقات از طریق اعطاء امتیازات قضایی مانند ملاقات حضوری یا مرخصی مورد تشویق قرار می گیرند .

 

 

نمونه فعالیت های تفریحی مددجویان زندان خلخال

نمونه فعالیت های تفریحی مددجویان زندان خلخال

نمونه فعالیت های تفریحی مددجویان زندان خلخال

نمونه فعالیت های تفریحی مددجویان زندان خلخال

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*