اخبار کوتاه

جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در شهرستان گرمی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندان گرمی : به همت مقامات قضائی شهرستان وبا حضور مسئولین وخیّرین و مدیرکل زندان های استان اردبیل ، جشن گلریزان برای  آزادی  زندانیان جرایم غیر عمد در شهرستان گرمی برگزار شد.

فتحی مدیرکل زندان های استان در این مراسم با اشاره به رسالت ستاد مردمی دیه و جذب کمک های خیّران برای آزاد سازی محکومان مالی گفت : « در سال گذشته در ۲۸۴ تن از زندانیان نیازمند که بخاطر ناتوانی در پرداخت بدهی در زندان بوده اند با کمک و نوع دوستی خیّرین استان آزاد و به آغوش خانواده های خویش باز گشته اند. » ایشان تصریح کرد : « زندان محل نگهداری ، اصلاح وتربیت مجرمانی است که موجب سلب آسایش و امنیت جامعه شده اند بنابرین ماندن زندانیان جرایم غیر عمد در زندان ها نه تنها تاثیری در روند رسیدگی به پرونده آنها ندارد بلکه خود زندانی ، خانواده وی و حتی شاکی از این قضیه متضرر می شوند. »

مدیرکل زندان های استان اردبیل با اشاره به آسیب های ناشی از زندانی شدن سرپرست خانواده افزود : « با زندانی شدن فرد تنها او دچار مشکل نمی شود ، بلکه خانواده وی اول با مشکل عدم سرپرست و در مرحله بعدی با تامین مخارج و معیشت زندگی مواجه می شود که متاسفانه این مساله آسیب زا می باشد . »

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین صفری امام جمعه شهرستان گرمی طی سخنانی با اشاره به وظیفه دینی کمک به کسانی که نمی توانند ادای دین نمایند گفت : « وظیفه تک تک همه ماست تا نسبت به نیازمندان جامعه بی تفاوت نباشیم . کمک به انسان ها سعادت بزرگی است که خداوند متعال نصیب انسان های پاک خود می کند تا آنان از ثروت و دارایی خویش در راه رفع حوائج و نیازهای نیازمندان بهره ببرند که آزادی زندانیان و شادی خانواده های آنان نیز از جمله این کارهای خیر و نیکو می باشد . »

 در مراسم شهرستان گرمی که در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد خیرین و نیک اندیشان با اهداء مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال زمینه آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد را فراهم کردند. به گفته مدیرنمایندگی ستاد دیه استان جمع آوری تعهدی های نیکو کاران و کمک های مردمی تا پایان ماه مبارک رمضان همچنان ادامه دارد .

 

 

سخنرانی مدیرکل زندان های استان اردبیل در جشن گلریزان شهرستان گرمی

سخنرانی مدیرکل زندان های استان اردبیل در جشن گلریزان شهرستان گرمی

سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین صفری امام جمعه شهرستان گرمی در جشن گلریزان این شهرستان

سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین صفری امام جمعه شهرستان گرمی در جشن گلریزان این شهرستان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*