اخبار کوتاه

جشن تجلیل از فرزندان ساعی پرسنل کارکنان زندان های استان اردبیل برگزار شد

همزمان با عید سعید غدیر خم جشن تجلیل از فرزندان ساعی پرسنل زندان های استان اردبیل در امر تحصیل برگزار شد .

در این جشن که با حضور مدیرکل زندان های استان و خانواده های کارکنان برگزار شد . بیش از ۱۲۰ تن از فرزندان کارکنان زندان های استان که در سال تحصیلی ۱۳۹۶-۱۳۹۵ توانسته بودند در مقطع تحصیلی خویش رتبه ممتاز را کسب نمایند با اهداء کارت هدیه و لوح تقدیر مورد تشویق قرار گرفتند .

فتحی مدیرکل زندان های استان اردبیل در بخش آغازین این مراسم با تکریم خانواده های کارکنان زندان های استان گفت : « کسانی که در مشاغل سخت و زیان آوری چون زندان مشغول بکار می باشند اگر پشت گرمی خانواده را نداشته باشند موفق نمی شوند . تمام موفقیت های مجموعه را مدیون صبوری خانواده های کارکنان هستیم . »

وی موفقیت های تحصیلی فرزندان کارکنان را به آنها تبریک گفت و از مسوولین امر خواست تا نسبت به برگزاری برنامه های خانواده محور برای کارکنان زندان های استان اهتمام نمایند .

گفتنی است در این مراسم از فرزندان و خانواده های کارکنان زندان های استان که در مسابقات قرآن کریم قوه قضائیه نیز موفق به کسب رتبه شده بودند تجلیل شد .

در این مراسم هنرمندان موسیقی و نمایش صدا و سیمای استان اردبیل به هنر نمایی پرداختند. برگزاری مسابقه برای نونهالان و مسابقه برای پدران و فرزندان  و اجرای موسیقی زنده توسط کارکنان زندان  اردبیل از دیگر برنامه های مفرح اجراء شده در این محفل بود.

جشن تجلیل از فرزندان ساعی پرسنل در امر تحصیل

جشن تجلیل از فرزندان ساعی پرسنل در امر تحصیل

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*