اخبار کوتاه

توسط یک خیّر صورت گرفت : اهدای ۵۰۰۰ قطعه ماسک به زندانیان اردبیلی

خیر اردبیلی با حضور در اداره کل زندان های استان تعداد ۵۰۰۰ قطعه ماسک سه لایه و مقادیری بتادین به ارزش تقریبی ۹۰میلیون ریال برای استفاده زندانیان و خانواده های آنان در ایام شیوع موج دوم کرونا اهداء نمود .

نیکو کار اردبیلی هدف از این اقدام را کمک به بهداشت و سلامت زندانیان و خانواده های آنها برشمرد و گفت : شرایط دشواری است و هر کس به هر طریقی می تواند باید به هم نوعان خویش کمک کند تا از این بحران جهانی که دامنگیرکشور ما نیز شده عبور کنیم .

وی با اشاره به نعمت سلامتی به عنوان بزرگترین عطیه الهی افزود: یکی از بهترین زکات ها برای سلامت بدن ، دستگیری از مستمندان و کمک به حفظ نعمت سلامت دیگران است .

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان ضمن تقدیر از اقدام خداپسندانه این خیّر اردبیلی با تشریح مشکلات خانواده های زندانیان و اقدامات انجمن حمایت زندانیان اردبیل ، خواستار کمک خیّرین به این مجموعه مردمی برای کاهش آسیب های معیشتی ، بهداشتی و درمانی و پیش گیری از ترک تحصیل فرزندان زندانیان شد .

مدیرکل زندان های استان اردبیل یکی از دغدغه های مهم مسئولین قضایی و زندان های استان در این ایام را معیشت خانواده های زندانیان برشمرد و گفت : به سبب شیوع بیماری کرونا و اعمال محدویت هایی از سوی ستاد ملی کرونا برخی کسب و کارها برای مدتی به تعطیلی کشیده شده و امرار معاش عموم مردم دچار نوسان شده  است . در این وضعیت حال و روز خانواده های زندانیان نیز به تبع متاثر از این وضعیت بوده و دچار مشکلات عدیده ای در حوزه معیشت و سلامت شده اند . بر همه مسئولین و مردم خیّر است که آستین همت بالا بزنند و این بخش از جامعه را نیز تحت حمایت ویژه  خود قرار دهند .  انتهای پیام /.

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*