اخبار کوتاه

تداوم جلسات گفتمان آزاد در زندان خلخال با رویکرد سبک زندگی ایرانی و اسلامی

در ادامه سلسه مباحث گفتمان آزاد که با حضور مدرسان حوزه و دانشگاه در زندان خلخال به منظور آماده سازی زندانیان برای بازگشت سالم به جامعه و کاهش آسیب های درون زندان برگزار میگردد از شهریور ماه مباحث زندگی سالم با طب الصادق مطرح گردید .

سید عدنان صادقی مسئول فرهنگی زندان خلخال با اشاره به برگزاری مباحثی در حوزه های اخلاق اسلامی ، بهداشت در اسلام ، ایدئولوژی مکتب تشیع و زندگی به سبک ائمه، نماز در سیره معصومین ، مباحث روز اجتماعی طی جلسات برگزار شده در طول سالجاری گفت : «  به منظور ارتقاءسطح آگاهی مددجویان در حوزه بهداشت سنتی و زندگی سالم به روش ائمه معصومین (ع) در طول شهریور ماه مباحث گفتمان آزاد زندان خلخال با حضور حجت الاسلام اسد نژاد از روحانیون برجسته شهرستان در باب طب سنتی از دیدگاه امام صادق (ع) برگزار و مورد استقبال مددجویان این ندامتگاه واقع شد . »

شایان ذکر است که حجت الاسلام اسدنژاد دوره های طب سنتی را در قم طی نموده است و سابقه طولانی تدریس در این حوزه  را دارد . این مدرس حوزه در طول جلسات گفتمان آزاد شهریور ماه با بیان نکات آموزنده از طب سنتی وارتباط آن با مسائل اخلاقی وآموزه های دینی سخن گفت که مود استقبال مددجویان قرار گرفت .

به گفته مسئول فرهنگی زندان خلخال جلسات گفتمان آزاد این زندان در مهر ماه با حضور خطبا و وعاظ مشهور استان در زمینه اهداف قیام ابا عبدالله الحسین (ع) و مساله امر به معروف و نهی از منکر تداوم خواهد یافت .

تزئینی

تزئینی

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*