اخبار کوتاه

تجلیل از معلمان و مربیان زندان اردبیل به مناسبت بزرگداشت هفته معلم

صبح روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه به مناسبت گرامیداشت هفته معلم از معلمان و مربیان زندان مرکزی اردبیل تجلیل بعمل آمد.

این مراسم که همه ساله به مناسبت گرامیداشت مقام معلم در زندان اردبیل برگزار می شود امسال نیز با حضور داداش زاده معاونت آموزشی و راهبردی آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرستان اردبیل ، وطن خواه معاونت پژوهشی و توسعه آموزش و پرورش ناحیه۲، نورزاده رئیس نهضت سوادآموزی شهرستان ، صادقلو رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان، سربازجدا مدیر زندان مرکزی اردبیل و معلمان و مربیان شاغل در زندان اردبیل برگزار و از معلمان و مربیان این اداره تجلیل شد.

وطن خواه معاونت پژوهشی و توسعه آموزش و پرورش ناحیه۲ اردبیل در سخنرانی کوتاهی با اشاره به نقش اساسی معلم در تعلیم و تربیت گفت: « اگر تعلیم و تربیت توسط معلمان ما مهدوی و توحیدی باشد آن وقت می توان انتظار نسل شایسته ای در آینده  را داشت که بتوانند زمینه سازان فرج و یا یاوران امام زمان (عج) در هنگام ظهور آن حضرت باشند. »

معاون پژوهشی و توسعه آموزش و پرورش ناحیه ۲ اردبیل افزود: « ساخت و احداث مدرسه در زندان اردبیل گام بزرگی بود که توسط مدیران این مجموعه برداشته شد و آموزش و پرورش نیز از هیچ کمکی در مدت ساخت این مدرسه ۳ کلاسه دریغ نکرد. »

وطن خواه با بیان این سخن که یکی از سیاست های کلان آموزش و پرورش در سطح کشور توسعه آموزش می باشد خاطرنشان کرد: « با وجود این سیاست ها در سطح کشور، تمامی مددجویان در هر سنی که باشند در زندان اردبیل تحت پوشش آموزش قرار می گیرند و می توانند به تحصیلات خود ادامه دهند. »

در ابتدای این مراسم سرپرست فرهنگی و تربیتی زندان مرکزی اردبیل گزارشی از عملکرد یکساله اقدامات فرهنگی و تربیتی این زندان و اقدامات صورت گرفته ارائه داد. در ادامه نیز یک مددجوی شاعر در وصف مقام معلم ابیاتی را به سمع حاضران در جلسه رساند. در مراسم گرامیداشت هفته معلم از ۶ نفر از معلمان و مربیان زندان اردبیل با اهدای جوایزی تجلیل به عمل آمد.

وطن خواه معاونت پژوهشی و توسعه آموزش و پرورش ناحیه2 اردبیل

وطن خواه معاونت پژوهشی و توسعه آموزش و پرورش ناحیه۲ اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*