اخبار کوتاه

تجلیل از آموزشیاران نهضت سواد آموزی در زندان های استان اردبیل

به مناسبت سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی از آموزشیاران شاغل در زندان اردبیل و دیگر زندان های استان تجلیل شد.

در این مراسم که به مناسبت تقارن هفته نهضت سواد آموزی با ایام شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی  با چندین روز تاخیر در زندان های استان به ویژه زندان اردبیل برگزار شد، با حضور روسای ادارات نهضت سواد آموزی و روسای زندان ها از آموزشیاران نهضت سواد آموزی که مشغول خدمت و آموزش و تعلیم سواد به زندانیان هستند با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل بعمل آمد .

 در زندان مکرزی اردبیل این مراسم با حضور اصغری رئیس اداره نهضت سوادآموزی ناحیه ۲ شهرستان اردبیل و صادقلو رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان اردبیل برگزار شد.

رئیس اداره نهضت سوادآموزی ناحیه ۲ شهرستان اردبیل با اشاره به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) برای تاسیس نهضت سواد آموزی،  ریشه کنی بی سوادی و کم سوادی در جامعه را جزو اولویت های امام راحل در آن برهه تاریخی از انقلاب برشمرد و افزود: « همه ساله تعداد عظیمی از بی سوادان و کم سوادان شناسایی و تحت پوشش سازمان نهضت سوادآموزی قرار می گیرند و این روند همیشه رو به بالا بوده و همه ساله تعداد زیادی از این عزیزان مدرک قبولی خود را دریافت می کنند که این مسئله جزو آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی به شمار می رود. »

وی ضمن تشکر از همکاری مسوولین فرهنگی و آموزشی زندان اردبیل در امر سواد آموزی ، این سطح از همکاری را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: «در زندان اردبیل اقدامات مستمر و چشمگیری در جهت ریشه کن کردن بی سوادی و کم سوادی انجام گرفته که جای دارد در این مراسم از عوامل و دست اندرکاران این امر مقدس و مهم نهایت قدردانی و تشکر را داشته باشم  . » اصغری افزود : « در حال حاضر تعداد ۳۵ نفر در قالب ۳ کلاس درسی و با ۳ آموزشیار در حال سواد آموزی در زندان اردبیل هستند. » انتهای پیام ./ 

تجلیل از آموزشیاران نهضت سواد آموزی در زندان اردبیل

تجلیل از آموزشیاران نهضت سواد آموزی در زندان اردبیل

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*