اخبار کوتاه

بیانیه کارکنان بسیجی اداره کل زندان های استان اردبیل در باره یوم الله ۱۳ آبان

رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی)  : سیزده آبان فرو ریختن هیمنه سلطه‌آمریکایى و استکبار آمریکایى در ایران و در جهان بود.

در طول ۴۰ سال که از انقلاب شکوهمند اسلامی  می گذرد ، ملت ایران شاهد جفاکاری ، بد عهدی ، ظلم و ستم ، کشتار مسافران بی گناه هواپیمای ایرباس ، تحریم های ظالمانه ، تصویب قطعنامه های خصمانه و سیاسی علیه ملت و دولت ایران ، تهاجم به خاک این مرز و بوم و بسیاری از رفتارهای ددمنشانه استکبار جهانی ، شیطان بزرگ آمریکا بوده و هنوز از رفتارهای غیر حقوق بشری این دولت تروریسم پرور در امان نمی باشیم. اما همواره با هوشیاری و توکل به خداوند منان و اطاعت از ولایت فقیه در مقابل این گستاخی ها و ظلم و تعدی ایستاده ایم و خواهیم ایستاد .

پایداری ملت بزرگ ایران با موفقیت در بسیاری از عرصه ها و دستیابی جوانان این مرزو بوم به دستاوردهای بزرگ علمی ، فرهنگی و ورزشی همیشه خار چشم سیاست بازان دولت ایالات متحده بوده و سعی داشته اند تا با انواع هجمه ها اعم از اقتصادی ، نظامی و فرهنگی مقاومت ملت غیور ایران را درهم بشکنند. اما زهی خیال باطل .

در سالروز تسخیر لانه جاسوسی امریکا در ایران ، بار دیگر با یادآوری این نکته که ما منتظر تحقق وعده الهی برای ظهور حضرت صاحب الامر ( عج ) برای استقرار نظام اسلامی در سرتاسر عالم هستیم و از اطاعت از نایب امام عصر (عج) دست بر نخواهیم داشت و تا پای جان بر سر عهد و پیمان خویش با شهدا و امام شهیدان و ولی امر مسلمین جهان برای تحقق این وعده الهی خواهیم ایستاد که : « ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم . انشا الله . »

 

پایگاه مقاومت بسیج امام موسی ابن جعفر علیه السلام اداره کل زندان های استان اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*