اخبار کوتاه

بیانیه پایگاه مقاومت بسیج کارکنان زندان های استان اردبیل به مناسبت راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۱۳۹۸

    با گرامیداشت یوم‌الله ۲۲ بهمن و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تقارن آن با اربعین شهادت مظلومانه سردار مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی(ره)؛ ما کارکنان بسیجی اداره کل زندان های استان اردبیل با  توجه به حساسیت زمانی ، توطئه های پی در پی استکبار و تروریسم جهانی ، آمریکای جنایتکار و متحدان شیطان صفتش بر علیه ملت سلحشور ایران ؛ در پاسخ گویی به ندای رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی ،تداوم انسجام و وحدت ملی، ادای احترام به خون شهیدان، علی الخصوص هم پیمانی با آرمان های شهید مقاومت حاج قاسم سلیمانی ( ره ) اعلام می کنیم که در راهپیمایی سیاسی و ملی روز ۲۲ بهمن همراه با خانواده های خویش حضور می یابیم .

   صحنه امروز منطقه ، عرصه نمایش ظلم‌ستیزی، توانایی و اراده نظام و ملت ایران برای صیانت از مقاومت اسلامی و اثبات خواستن و توانستن جمهوری اسلامی و ناتوانی و ناکامی سران بی خرد آمریکا می باشد .

با گذشت ۴۱ سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ برغم توطئه ها، فتنه آفرینی ها، بحران‌سازی ها، دسیسه ها، نیرنگ ها، ترفندها و عملیاتی ساختن طرح‌ها و پروژه‌های براندازی جبهه دشمن و پیش‌بینی‌های متوّهمان غربی و متحدان داخلی، جمهوری اسلامی و ملت عظیم الشأن با سربلندی در مصاف راهبردی و تاریخ‌ساز با نظام سلطه و استکبار، روند تکاملی و حرکت به سمت آرمان‌های بلند و تمدن ساز خود را پویاتر و پر فروغ تر از هر مقطع تاریخی تداوم بخشیده اند و به کوری چشمان از حدقه درآمده دشمنان سال های سال تا انقلاب حضرت قائم آل محمد (ص) جشن پیروزی انقلاب اسلامی را درک خواهند کرد.

انقلاب اسلامی یک حقیقت زنده، مستحکم و الهام‌بخش است که نفوذ گفتمان حق‌طلبانه، سلطه ستیز، سلطه گریز، عدالت محور و آزادی بخش آن، بیداری و ایستادگی جامعه بشری برابر نظام استکبار و صهیونیسم بین‌الملل بویژه حکومت بدتر از داعش آمریکا را به ویژه در منطقه حساس و راهبردی غرب آسیا رقم زده است.

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طی چهار دهه ی پس از پیروزی انقلاب دیگر به خصومت ورزی و ناعدالتی ، تروریسم دولتی نظام سلطه و استکبار و در رأس آن دولت ظالم، مستکبر و بی رحم آمریکا و متحدان کاخ سفید پی برده و در مقابل آن میلیون ها سردار سلیمانی را علم نموده است .  ملت ما نه تهدید و نه تحریم را بر نمی تابد و در برابر ظالم سر خم نمی کند زیرا ما پیرو راه سرخ ابا عبد الله الحسین (ع) سرور آزادگان جهان هستیم .

جمهوری اسلامی ایران به عنوان قدرت اول و بلامنازع غرب آسیا هرگز مرعوب فتنه های متکثّر و گسترده گرگها و اهریمنان غربی نخواهد شد و با صیانت از استقلال همه جانبه کشور اجازه نزدیکی دشمن به دروازه‌های اقتدار دفاعی و توان بازدارنده موشکی و تضعیف سپر امنیت و دفاع ملی خود را نخواهد داد.

به پاسداشت حماسه شهیدان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حرم و شهدای عرصه ی امنیت و خدمت در کشور و گرامیداشت یاد و میراث جاودان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و شهداء، بیعت خود با مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) را تجدید و با دعوت از آحاد و اقشار مختلف ایرانیان انقلابی و زمان شناس برای شرکت پرشور، یکپارچه و تماشایی در راهپیمایی سراسری یوم الله ۲۲ بهمن سال ۹۸ دعوت می نمائیم . انتهای پیام ./ 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*