اخبار کوتاه

بزرگداشت هفته دفاع مقدس در اداره کل زندان های استان اردبیل با تجلیل از رزمندگان دوران دفاع مقدس

با حضور مدیرکل و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام موسی ابن جعفر علیه السلام اداره کل زندان های استان اردبیل از مقام شامخ رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس شاغل در زندان های استان تجلیل شد .

در این مراسم که با حضور فتحی مدیرکل زندان های استان و با قرائت زیارت عاشورا برگزار شد. تعدادی از کارکنان بسیجی زندان های مرکز استان و کارکنان بسیجی اداره کل حضور داشتند .

حجت الاسلام و المسلمین داده شریف سخنران این جلسه با تفسیر فرازهایی از زیارت عاشورا به تبری جستن از دشمنان دین خدا در هر زمان اشاره نمود و گفت : « یزید و یزیدیان در هر زمانی هستند و سعی می کنند تا آشکارا و گاه همچون معاویه با عوام فریبی ریشه دین خدا را بخشکانند . اما روشنگری ، بصیرت ولایی و ایستادگی ولایت فقیه در برابر آنها همواره نقشه استکبار را برهم زده است . »

وی با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت : « در حالی که مقام معظم رهبری اذن مذاکره فرموده بودند اما تاکید کردند که به این مذاکرات خوش بین نیستند چون آمریکا همواره بد عهد بوده و در طول تاریخ جز خیانت به بشریت از سردمداران این کشور دیده نشده است . اما بسیاری در داخل چشم به برجام دوخته بودند . درحالی که دیدیم چگونه عهد شکنی کردند. » خطیب مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس اداره کل زندان های استان اردبیل افزود : « این مساله دوستی با دوستان دین خدا و دشمنی با دشمنان آن همان سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم است که در زیارت عاشورا قرائت می کنیم . دشمن در صدد آن است که به اصل ولایت فقیه آسیب بزند . چون می داند که ولایت فقیه و پشستیبانی امت از آن است که اسلام را تا بدین روز در این کشور پیروز نگهداشته است . »

در پایان این مراسم از دو تن از کارکنان بسیجی و رزمنده دوران هشت سال دفاع مقدس شاغل در زندان های استان بنام های اکبر هادی زاده و قدیر نورزاد با اهداء لوح تکریم و تبریک و هدیه تجلیل شد .  

گفتنی است به همین مناسبت کارکنان بسیجی زندان های استان به صورت جمعی از نمایشگاه رزمی فرهنگی عملیات مرصاد که در باغ موزه دفاع مقدس شهرستان اردبیل برگزار شده دیدار نمودند .  

زیارت عاشورا - پرسنل اداره کل زندانهای استان اردبیل

زیارت عاشورا – پرسنل اداره کل زندانهای استان اردبیل

سخنرانی معرفتی و بصیرتی حلقه صالحین توسط حجت الاسلام دادده شریف

سخنرانی معرفتی و بصیرتی حلقه صالحین توسط حجت الاسلام دادده شریف

تجلیل از رزمنده دوران دفاع مقدس آقای قدیر نور زاد

تجلیل از رزمنده دوران دفاع مقدس آقای قدیر نور زاد

تجلیل از رزمنده دوران دفاع مقدس آقای اکبر هادی زاده

تجلیل از رزمنده دوران دفاع مقدس آقای اکبر هادی زاده

بازدید پرسنل بسیجی زندانهای مرکز استان از نمایشگاه رزمی فرهنگی عملیات مرصاد

بازدید پرسنل بسیجی زندانهای مرکز استان از نمایشگاه رزمی فرهنگی عملیات مرصاد

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*