اخبار کوتاه

بزرگداشت حماسه مردمی ۹دی روز بصیرت و میثاق با ولایت در زندانها ی استان اردبیل

به منظور تبیین جایگاه مردمی ولایت فقیه و نقش آن در حرکت های انقلابی و پاس داشت قیام مردمی ۹ دی که منجر به خاموش کردن آتش فتنه دشمنان انقلاب شد ، جلسات سخنرانی با عنوان بازخوانی فتنه ۸۸ و حماسه ۹ دی در کلیه زندان های استان اردبیل با حضور خطبا و سخنرانان برجسته استان برگزار شد .

در این مراسم که اکثر سخنرانان آن نمایندگان ولی فقیه در سپاه شهرستان ها بودند ، با بازخوانی نقشه فتنه انگیز دشمن برای بر اندازی نظام مردمی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۸۸ بر ولایی ، مردمی و آسیب ناپذیر بودن انقلاب در صورت پشتیبانی ملت از آن تاکید نمودند.

در زندان مرکزی اردبیل حجت الاسلام نوری نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان ، بعنوان سخنران این جلسه گفت : « در ۴۰ سال گذشته جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه های علمی، اقتصادی، تجاری ، دفاعی ، پزشکی و در دیگر زمینه ها، شاهد پیشرفت چشمگیری بوده که واقعا کم نظیر است، هرچند مشکلاتی نیز هنوز وجود دارد که باید با همت مسوولان و کمک مردم مرتفع گردد. »  

سخنران ویژه مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی و روز بصیرت در زندان اردبیل در رابطه با فتنه سال ۸۸ گفت: « انقلاب اسلامی ایران در هر ده سال شاهد فتنه های بزرگی بوده است و از آن جمله می توان به فتنه سال ۸۸ اشاره کرد که هزینه های این فتنه در هشت ماه به مراتب از هزینه های ۸ سال جنگ تحمیلی بیشتر بود و ما الان نیز شاهد عواقب آن هستیم. »

وی خاطر نشان کرد: « ۹ دی باطل السحر تمامی فتنه های طول تاریخ انقلاب اسلامی بود و ما چنین روزی را سراغ نداریم. »

حجت الاسلام نوری در پایان سخنرانی با تحلیل فتنه های گذشته افزود: « با درس گرفتن از فتنه های سالهای ۷۸ و ۸۸  و با تامل در فرمایشات مقام معظم رهبری فتنه های بزرگتری در راه است که همیشه باید خود را برای مقابله با آن آماده کنیم .» وی از مردم فهیم و ولایت مدار خواست تا با بصیرت افزایی و دور نشدن از آرمان های امام راحل و شهیدان انقلاب و جنگ تحمیلی فتنه های دشمنان انقلاب و بدخواهان نظام را در نطفه خفه کنند .

گفتنی است به همین مناسبت علاوه بر برپایی جلسات سخنرانی بصیرت افزایی ، برنامه های فرهنگی و ورزشی همچون برگزاری مسابقات فوتسال ویژه سربازان وظیفه ، برگزاری جشنواره آدم برفی ، حضور کارکنان اداره کل و زندان ها در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی شهرستانها و شرکت تیم فوتسال کارکنان زندانهای استان در جام ۹ دی ساز دیگر اقدامات انجام یافته در زمینه بزرگداشت این یوم الله بود . 

 

 

برگزاری مراسم حماسه 9 دی در زندان اردبیل

برگزاری مراسم حماسه ۹ دی در زندان اردبیل

برگزاری حماسه 9 دی در زندان های استان اردبیل - زندان گرمی

برگزاری حماسه ۹ دی در زندان های استان اردبیل – زندان گرمی

برگزاری حماسه 9 دی در زندان های استان اردبیل - زندان خلخال

برگزاری حماسه ۹ دی در زندان های استان اردبیل – زندان خلخال

برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت سالروز 9 دی

برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت سالروز ۹ دی

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*