اخبار کوتاه

برگزاری جلسه آموزشی و توجیهی سربازان وظیفه با رئیس زندان خلخال

رئیس زندان شهرستان خلخال در راستای باز آموزی قوانین و مقررات انظباطی و آئین نامه اجرایی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی جلسه توجیهی برای سربازان وظیفه این زندان برگزار نمود.

به گفته مهدی زاده رئیس زندان خلخال سربازان وظیفه در این جلسه آموزشی و توجیهی با موضوعات حفاظتی ، امنیتی ، اخلاقی و انتظامی آشنا شدند.

در این جلسه رئیس زندان شهرستان خلخال ضمن توجیه سربازان در خصوص مسائل اخلاقی و منش نظامی و برخورد با اقتدار توام با ادب واحترام ، سربازان را به رعایت مسائل امنیتی و حفاظتی دعوت نمود و آموزش هایی را در این زمینه به آنها ارایه کرد.

وی در ادامه جلسه آموزشی و توجیهی پرسنل وظیفه این زندان ؛ آنها را به اهتمام در مسائل دینی واحکام اسلامی  فراخواند و در ادامه سخنان خویش با اشاره به رعایت مسائل انضباطی ، حفاظتی و امنیتی ، مطالبی در مورد شیوه صحیح اعزام وبدرقه زندانیان ، نحوه مراقب از زندانیان در اعزام به بیمارستان ، قوانین سازمان زندان ها در رابطه با عدم ارتباط با خانواده زندانیان ، قوانین مربوط به پست نگهبانی ، آئین نامه پاسداری و دیگر موارد حفاظتی و امنیتی و مسائل مربوط به خدمت سربازی را با پرسنل وظیفه این زندان مطرح نمود.

به گفته رئیس زندان خلخال این جلسه آموزشی در راستای آموزش مداوم و مستمر سربازان وظیفه و به جهت پیشگیری و کنترل آنها در برابر آسیب های درون زندان برگزار شد و به صورت ماهیانه ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است که در جهت ترویج فرهنگ و احکام اسلامی در بین سربازان وظیفه با حضور یکی از روحانیون مجرب شهرستان جلسات هفتگی قرآن ، صحیح خوانی نماز و احکام و عقاید اسلامی و پاسخ گویی به شبهات دینی برای سربازان وظیفه این زندان برگزار می شود.

 

 

 

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*