اخبار کوتاه

برگزاری جلسه آموزشی و توجیهی سربازان وظیفه با رئیس زندان خلخال

رئیس زندان شهرستان خلخال در راستای باز آموزی قوانین و مقررات انظباطی و آئین نامه اجرایی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی جلسه توجیهی برای سربازان وظیفه این زندان برگزار نمود.

به گفته مهدی زاده رئیس زندان خلخال سربازان وظیفه در این جلسه آموزشی و توجیهی با موضوعات حفاظتی ، امنیتی ، اخلاقی و انتظامی آشنا شدند.

در این جلسه رئیس زندان شهرستان خلخال ضمن توجیه سربازان در خصوص مسائل اخلاقی و منش نظامی و برخورد با اقتدار توام با ادب واحترام ، سربازان را به رعایت مسائل امنیتی و حفاظتی دعوت نمود و آموزش هایی را در این زمینه به آنها ارایه کرد.

وی در ادامه جلسه آموزشی و توجیهی پرسنل وظیفه این زندان ؛ آنها را به اهتمام در مسائل دینی واحکام اسلامی  فراخواند و در ادامه سخنان خویش با اشاره به رعایت مسائل انضباطی ، حفاظتی و امنیتی ، مطالبی در مورد شیوه صحیح اعزام وبدرقه زندانیان ، نحوه مراقب از زندانیان در اعزام به بیمارستان ، قوانین سازمان زندان ها در رابطه با عدم ارتباط با خانواده زندانیان ، قوانین مربوط به پست نگهبانی ، آئین نامه پاسداری و دیگر موارد حفاظتی و امنیتی و مسائل مربوط به خدمت سربازی را با پرسنل وظیفه این زندان مطرح نمود.

به گفته رئیس زندان خلخال این جلسه آموزشی در راستای آموزش مداوم و مستمر سربازان وظیفه و به جهت پیشگیری و کنترل آنها در برابر آسیب های درون زندان برگزار شد و به صورت ماهیانه ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است که در جهت ترویج فرهنگ و احکام اسلامی در بین سربازان وظیفه با حضور یکی از روحانیون مجرب شهرستان جلسات هفتگی قرآن ، صحیح خوانی نماز و احکام و عقاید اسلامی و پاسخ گویی به شبهات دینی برای سربازان وظیفه این زندان برگزار می شود.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*