اخبار کوتاه

برنامه های جشن چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی در زندان های استان اردبیل تشریح شد

ستاد بزرگداشت دهه فجر و شورای پایگاه مقاومت بسیج اداره کل زندان های استان اردبیل برای بررسی برنامه های پیشنهادی زندان ها، جهت بزرگداشت هر چه باشکوه تر ایام الله فجر دومین جلسه خود را ظرف یک هفته تشکیل داد . ارایه خدمات بیشتر و معرفی اقدامات و خدمات انجام یافته به مردم اولویت برنامه های امسال دهه فجر در زندان های استان خواهد بود .

در این جلسه که به ریاست عبدی سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل برگراز شد و روسای زندان ها نیز از طریق ویدیو کنفرانس در این نشست حضور داشتند بر بومی سازی برنامه های پیشنهادی سازمان ، توجه به برنامه های ارسالی ازسوی تشکیلات قضایی استان و مشارکت در این برنامه ها ، هماهنگی برای بازدید قضات از زندان ها و دیدار چهره به چهره با زندانیان تاکید شد.

عبدی سرپرست اداره کل و رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر در زندان های استان در دومین جلسه ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، توجه به ارایه خدمات به زندانیان ، خانواده های زندانیان و همچنین زندانیان آزاد شده تحت پوشش مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندانیان و دیدار روسای زندان ها و فرماندهان یگان حفاظت با سربازان وظیفه را از جمله برنامه هایی دانست که می بایست در حوزه برنامه های خدمات محور در گرامیداشت دهه فجر سال جاری اجرایی شوند .

وی با اشاره به لزوم توجه بخشیدن جامعه به خدمات زندان ها در حوزه های حمایت از خانواده های زندانیان و زندانیان آزاد شده و همچنین آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیر کلاهبرداری و مهریه افزود : « نگاه ها بعد از ۴۱ سال از گذشت انقلاب شکوهمند اسلامی به زندان ها باید مبتی بر آگاهی بخشی به مردم باشد . » وی اطلاع رسانی دقیق از اقدامات زندان ها را مهم و از ضروریات برشمرد و گفت : « اقدامات مهم و بسیار ارزشمندی در حوزه های مختلف ، سلامت ، فرهنگی و تربیتی ، آموزشی ، ورزشی ، خدمت رسانی به خانواده های زندانیان ، حرفه آموزی مددجویان و اشتغال آنها و بسیاری موارد دیگر در دست انجام می باشد که لازم است به اطلاع مردم برسد . » عبدی با تشکر از زندان ها بخاطر برنامه ریزی منسجم برای ایام الله فجر توجه به کیفیت برنامه ها را مورد تاکید قرار داد .

در ابتدای این جلسه دبیر ستاد بزرگداشت دهه فجر اداره کل زندان های استان اردبیل جمع بندی از برنامه های پیشنهادی زندان ها را ارایه نمود . بر اساس گفته های دبیر ستاد بزرگداشت دهه فجر زندان های استان ، اجرای برنامه های هنری همچون سرود ، تئاتر ، پخش سرودهای مذهبی ، مسابقات ورزشی ، جشن بزرگ انقلاب ، جشن آزاد سازی زندانیان جرایم مالی ، دیدار با خانواده های زندانیان نیازمند ، رسیدگی ویژه قضایی به مشکلات زندانیان با حضور قضات در کلیه زندان ها ، بزرگداشت چهلمین روز سردار سپهبد شهید سلیمانی ، ایجاد کرسی های تبیین اندیشه های انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت ، برگزاری محافل قرآنی و تجدید میثاق با شهدا و جانبازان با حضور در مزار شهدا ، منازل جانبازان و خانواده های معظم شاهد و شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن  از جمله برنامه های مصوب دهه فجر برای اجرا در زندان ها می باشد.  انتهای پیام ./ 

جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر اداره کل زندان های استان اردبیل

جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر اداره کل زندان های استان اردبیل

عبدی سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل

عبدی سرپرست اداره کل زندان های استان اردبیل

صادقلو رئیس اداره فرهنگی و تربتی و دبیر ستاد بزرگداشت دهه فجر زندان های استان اردبیل

صادقلو رئیس اداره فرهنگی و تربتی و دبیر ستاد بزرگداشت دهه فجر زندان های استان اردبیل

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*