اخبار کوتاه

برقراری صلح و سازش منتهی به آزادی در زندان مشگین شهر

 با اقدام به موقع مقام قضایی و با برقراری صلح و سازش پرونده دو نفر از زندانیان در مشگین شهر مختومه و منتهی به آزادی شد .
به گزارش روابط عمومی زندان مشگین شهر در راستای تاکیدات و اعلام برنامه بازدیدهای کاربردی از سوی رسولی ، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب مشگین شهر و با هدف رسیدگی به موقع به پرونده های قضایی و سیاست های حبس زدایی ، سالاری ، بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی مشگین شهر ضمن حضور در زندان مشگین شهر با زندانیان ملاقات و با استماع مشکلات آنان دستورات لازم را در جهت رسیدگی به تقاضاهای مددجویان صادر نمود. در این بازدید در کنار رسالت قضایی ، با دخالت مقام قضایی  با برقراری صلح و سازش، پرونده دو نفر از زندانیان مختومه و منتهی به آزادی گردید.
سالاری بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی مشگین شهر با اعلام این که در کنار رسالت قانونی و رسیدگی به شکایات و تظلمات مردمی ، اخلاق حرفه ای حکم میکند که رافت اسلامی را نیز به کار بندیم گفت: « در پرونده دو تن از زندانیان با مداخله و میانجیگری و دعوت طرفین به صلح و سازش خوشبختانه منجر به رضایت شد و توانستیم آنها را از حبس رها کنیم که با این اتفاق مبارک از آسیب های بیشتر نسبت به این دو زندانی و خانواده هایشان پیشگیری شد و به آغوش خانواده های خود بازگشتند. »
بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب مشگین شهر با بیان این مطلب که دستگاه قضایی سیاست حبس زدایی را با جدیت پیگیری میکند یادآور شدند: « مجموعه زندان مشگین شهر تعاملات خوبی را با دستگاه قضایی دارند که این رویکرد تاثیر بسزایی در همسویی و جلب اعتماد دو طرفه جهت پیشبرد اهداف عالیه قوه قضائیه دارد. »  

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*