اخبار کوتاه

با مشارکت خیرین شهرستان خلخال ، از ابتدای سال جاری تعداد ۲۹ نفر محکوم مالی با جرایم غیر عمد از زندان این شهرستان آزاد شدند

جلسه ی برنامه ریزی و هماهنگی همایش گلریزان با حضور رئیس دادگستری و دادستان شهرستان خلخال ، مدیر نمایندگی ستاد دیه استان و جمعی از خیرین و معتمدین شهر ، در زندان خلخال برگزار شد .

رمضانپور ، رئیس دادگستری شهرستان خلخال ، با اشاره به این که در سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا س اولین مراسم همایش گلریزان ویژه بانوان خیر ، در شهرستان خلخال برگزار خواهد شد ، افزود : « این همایش با شکوه با مشارکت اکثر ارگانها و نهادهای دولتی و غیر دولتی از جمله دفتر امور بانوان فرمانداری خلخال ، هیأت های مذهبی و قرآنی، انجمن های ورزشی بانوان و با مساعدت مجمع اصناف این شهرستان و با عزم آحاد مردم خیر و نوع دوست ، در هفتم اسفند ماه سال جاری مصادف با میلاد مسعود دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا س برگزار می شود. »

ایشان اظهار امیدواری کرد که با یاری خداوند متعال و عزم عمومی ، این بار هم مثل گذشته شاهد حضور حداکثری خیرین و آزادسازی تمامی محکومین جرایم غیر عمد و مالی خواهیم بود .

در ادامه ، محبوبی ، مدیر نمایندگی ستاد دیه استان ، ضمن ارائه گزارشی جامع از فعالیت های ستاد دیه در شهرستان خلخال از ابتدای سال جاری ، اظهار داشت : « میزان مبالغ جمع آوری شده و مشارکت خیرین نسبت به جمعیت شهرستان خلخال ، نشان می دهد که این شهرستان در صدر جدول کمک های مردمی استان قرار گرفته و جا دارد از مساعدت تمامی مسؤولین ذیربط علی الخصوص امام جمعه  ، فرماندار ، رئیس دادگستری، دادستان و کلیه یاوران ستاد دیه شهرستان خلخال قدردانی کنم. »

وی در ادامه تصریح کرد : « از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد ۱۸ نفر مددجو از محل کمک های مردمی و تعداد ۱۱ نفر به واسطه ی برنامه ماه عسل ، جمعا ۲۹ نفر محکوم مالی غیر عمد از زندان خلخال آزاد و به آغوش خانواده خود باز گشتند. »

جلسه ی برنامه ریزی همایش گلریزان با حضور رئیس دادگستری و دادستان شهرستان خلخال ، مدیر نمایندگی ستاد دیه استان و جمعی از خیرین و معتمدین شهر

جلسه ی برنامه ریزی همایش گلریزان با حضور رئیس دادگستری و دادستان شهرستان خلخال ، مدیر نمایندگی ستاد دیه استان و جمعی از خیرین و معتمدین شهر

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*