اخبار کوتاه

با اجرای برنامه های متنوع جشن عید ولایت در زندان های استان اردبیل گرامی داشته شد

به مناسبت دهه ولایت و عید سعید غدیر خم ویژه برنامه های متنوع و شاد در زندان های استان اردبیل به اجراء درآمد.

صادقلو رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان اردبیل در گفتگو با سایت روابط عمومی زندانهای استان گفت : « اهمیت و ارزش دهه ولایت و عید غدیر خم ایجاد می کرد که این دهه در زندان های استان با حال هوای معنوی و شاد بزرگ داشته شود. » وی افزود : « از این رو برگزاری مراسم های معنوی غدیریه با مداحی مداحان برجسته شهرستانها ، استفاده از وعاظ و خطبای شهیر شهرهای استان ، اجرای تواشیح و سرود ، برگزاری نمایشگاه پوستر نوشته واقعه مهم و تاریخی غدیر خم ، برگزاری مسابقات ورزشی ، مسابقات فرهنگی و کتابخوانی ، اجرای نمایش های طنز و همچنین تفسیر خطبه غدیر رسول مکرم اسلام (ص) از برنامه های مهم اجرا شده به مناسبت این ایام خجسته در زندان های استان بود . »

رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان های استان اردبیل ، برگزاری جشن میلاد امام هادی و امام موسی ابن جعفر (ع) در زندانهای استان اردبیل ، برگزاری محافل انس با قرآن و ادعیه توسط هیئت محبان اهل بیت زندان های استان را از دیگر فعالیت های مددجویان در ایام فرخنده عید تا عید برشمرد.

گفتنی است که در این ایام از سوی مسوولان زندانهای استان ، ضمن تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و کتابخوانی به مددجویان فعال در زمینه های فرهنگی ، اشتغال و حرفه آموزی به صورت ویژه ملاقات حضوری نیز اعطاء گردید .  

 

گوشه ای از برنامه های عید تا عید

گوشه ای از برنامه های عید تا عید

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*