اخبار کوتاه

بازرسان کمیته صیانت از حقوق شهروندی استان: برنامه های اجراء شده در کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه مرکزی اردبیل رضایت بخش است

 بازدید اعضای صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع از بازداشتگاه و کانون اطلاح و تربیت استان اردبیل

اعضای کمیته صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع استان اردبیل با حضور در بازداشتگاه مرکزی و کانون اصلاح و تربیت این استان ، ضمن بازدید از اماکن تحت پوشش ، از نزدیک در جریان اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی قرار گرفتند .

اعضای این ستاد با حضور در کلاس آموزش قرآن کریم مددجویان کانون اصلاح و تربیت با تک تک مددجویان به گفتگو نشستند و پس استماع درخواست آنان راهکارهایی جهت حل و فصل این مشکلات ارائه دادند .

کاظمی ، مدیرکل سازمان بازرسی استان اردبیل و از اعضای کمیته  صیانت از حقوق شهروندی استان ، با حضور در واحد اجرای احکام کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه مرکزی اردبیل ، تعدادی از پرونده های قضایی مددجویان را مطالعه و مواردی را در جهت تسریع در خدمت رسانی به مددجویان و خانواده آنان یادآور شدند .

عضو دیگر این کمیته ، نوروزی ، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان بود که ضمن بازدید از کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی بازداشتگاه و همچنین انبار مواد غذایی و ملزومات بهداشتی ، اقدامات انجام یافته در جهت تحقق مصوبات منشور حقوق شهروندی در کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه را ستود و آن را نتیجه توانمندی ، آگاهی و مسئولیت پذیری کارکنان این مجموعه ها دانست .

 

 

بازدید بازرسان کمیته صیانت از حقوق شهروندی استان از کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه اردبیل

بازدید بازرسان کمیته صیانت از حقوق شهروندی استان از کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه اردبیل

بازدید بازرسان کمیته صیانت از حقوق شهروندی استان از کانون اصلاح و تربیت اردبیل

بازدید بازرسان کمیته صیانت از حقوق شهروندی استان از کانون اصلاح و تربیت اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*