اخبار کوتاه

بازرسان کمیته صیانت از حقوق شهروندی از اجرای رضایت بخش برنامه های این کمیته در زندان اردبیل خبر دادند

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح و مدیرکل بازرسی استان در اجرای برنامه نظارت بر صیانت از حقوق شهروندی از زندان اردبیل بازدید کردند.

کاظمی مدیرکل بازرسی استان به همراه نوروزی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اردبیل بعنوان بازرسان صیانت از حقوق شهروندی دادگستری کل استان با حضور در زندان مرکزی اردبیل ضمن دیدار با مددجویان این مرکز از بخش های مختلف زندان اردبیل بازدید نموده و در جریان برنامه های فرهنگی و تربیتی ، بهداشتی و درمانی ، حرفه آموزی و اشتغال این مراکز قرار گرفتند. 

بازرسان کمیته صیانت از حقوق شهروندی دادگستری کل استان اردبیل با حضور در زندان مرکزی ضمن بازدید از واحدهای فرهنگی ،  بهداشت و درمان ،  مدرسه و مرکز آموزشی زندان ، کتابخانه ، سالن آمفی تئاتر، سلف سرویس، کارگاه های قالی بافی و نجاری، پرورش بلدرچین، بندهای اقامتی مددجویان این زندان و دیگر اماکن بازدید کردند.

کاظمی مدیرکل بازرسی استان در خلال بازدید از واحدهای مختلف زندان اردبیل گفت: در رابطه با حقوق شهروندی گام های بزرگی برداشته شده است و این از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران عزیزمان می باشد.

مدیرکل بازرسی استان در بازدیدی بعمل آمده و با در نظر گرفتن امکانات موجود در زندان اردبیل وضعیت حقوق شهروندی در این مرکز را در حد مطلوبی توصیف نمود و از مسئولین زندان قدردانی نمود .

کریم نوروزی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان بعنوان دیگر بازرس کمیته صیانت از حقوق شهورندی پس از بازدید میدانی و دیدار با زندانیان ، با بیان این نکته که حقوق شهروندی جزو اولویت های قوه قضائیه می باشد افزود: اقدامات زیادی در خصوص حقوق شهروندی در زندان اردبیل انجام گرفته و این اقدامات راضی کننده می باشد امیدواریم روند روبه رشد در حوزه اقدامات حقوق شهروندی در این زندان تداوم داشته باشد.

گفتنی است که بازدید از واحدها و قسمت های مختلف زندان اردبیل به مدت ۲ ساعت به طول انجامید و پس از آن نیز جلسه ای در بازدید بعمل آمده و بررسی مسائل حقوق شهروندی در دفتر مدیر زندان اردبیل برگزار و مسائل مطروحه در زمینه برنامه های حقوق شهروندی و درخواست های مددجویان مورد بررسی قرار گرفت.

 

بازدید بازرسان کمیته صیانت از حقوق شهر وندی از زندان اردبیل

بازدید بازرسان کمیته صیانت از حقوق شهر وندی از زندان اردبیل

بازدید بازرسان کمیته صیانت از حقوق شهر وندی از زندان اردبیل

بازدید بازرسان کمیته صیانت از حقوق شهر وندی از زندان اردبیل

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*