اخبار کوتاه

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از بازداشتگاه شهرستان پارس آباد

مدیرکل زندان های استان اردبیل در سفر یکروزه خود به شمال استان اردبیل ، در کنار دیدار های رسمی خویش با مسئولان قضایی و اجرایی و امام جمعه شهرستان پارس آباد با حضور در بازداشتگاه این شهرستان با زندانیان ، سربازان وظیفه و کارکنان از نزدیک دیدار و گفتگو نمود .

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان که به منظور رایزنی با مسئولان شهرستان پارس آباد در رابطه با حل مشکل اعتباری احداث زندان ، به این شهرستان سفر نموده بود پس از دیدار های رسمی با امام جمعه ، رئیس دادگستری ، دادستان ، فرماندار و شرکت در جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان از بازداشتگاه این شهرستان بازدید نمود و در جریان اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف قرار گرفت .

 وی ضمن بازدید از بازداشتگاه به صورت چهره به چهره با زندانیان گفتگو نمود و پس از شنیدن مشکلات قضایی آنها دستورات و ارشادات لازم را در جهت رفع آن صادر نمود . حسینی سپس در جمع کارکنان این بازداشتگاه حضور یافت و از تلاش آنها برای حفظ امنیت و بهداشت این بازداشتگاه در ایام شیوع گسترده ویروس کرونا تقدیر نمود و بر تداوم روند پیشگیری از انتقال ویروس کرونا از بیرون به داخل بازداشتگاه و رعایت دستور العمل های ارسالی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و دفتر بهداشت و درمان سازمان زندان ها تاکید کرد .

مدیر کل زندان ها در این نشست با اشاره به لزوم اجرایی نمودن برنامه های اصلاحی و تربیتی طبق پروتکل های مربوطه بر اجرای آموزش ها به صورت غیر حضوری و مکاتبه ای تا اطلاع ثانوی تاکید نمود .

در این بازدید کارکنان بازداشتگاه شهرستان پارس آباد مشکلات و درخواست های خویش را با سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان مطرح نموده و پاسخ دریافت نمودند . انتهای پیام ./

دیدار مدیر کل با مددجویان و رسیدگی به مشکلات آنها

دیدار مدیر کل با مددجویان و رسیدگی به مشکلات آنها

دیدار مدیر کل با کارکنان و رسیدگی به مشکلات آنها

دیدار مدیر کل با کارکنان و رسیدگی به مشکلات آنها

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*