اخبار کوتاه

بازدید سرزده مدیرکل زندان های استان اردبیل از زندان خلخال برای بررسی وضعیت خدمت رسانی

در ادامه بازدید های غیر مترقبه مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اردبیل از زندان ها ، فتحی با حضور در زندان شهرستان خلخال ضمن بازدید از اماکن مختلف این زندان به صورت چهره به چهره با زندانیان دیدار و به سوالات آنها پاسخ گفت و دستورات لازم را در جهت رفع مشکلات آنها صادر کرد .

فتحی مدیرکل زندان های استان اردبیل ادر بدو ورود به زندان خلخال به محل ملاقات زندانیان رفت و ضمن بازدید از چگونگی اعطای ملاقات به زندانیان با خانواده های زندانیان گفتگو نمود و مشکلات آنها را شنید و دستور رسیدگی صادر کرد .  

وی سپس با حضور در بند متهمان این زندان با مددجویان متهم دیدار و بصورت چهره به چهره به مشکلات آنها رسیدگی نمود . مدیرکل زندان ها میزان ماندگاری آنها در زندان را بررسی و بر پیگیری های لازم برای صدور رای متهمان از مراجع قضایی تاکید کرد . فتحی از رئیس زندان خواست تا در تعامل با مسوولین شهرستانی زمینه اشتغال زندانیان ، بعد از خروج از زندان را فراهم آورند تا خدای نکرده بر حسب نیازها دوباره مرتکب اعمال خلاف قانون نشوند.

در این بازدید که در شعاع هفته بسیج انجام شد ، مدیرکل زندان ها با حضور در کلاس درس اخلاق اسلامی مددجویان بند محکومان برای آنان سخنرانی کرد. وی با تاکید بر استفاده بهینه از فرصت پیش آمده در زندان برای مطالعه و اموزش گفت : « مدت حبس خود را با اشتغال به امور اخلاقی و دینی و مشارکت در فعالیت های اشتغال و حرفه آموزی به یک فرصت طلایی برای زندگی بهتر تبدیل کنید. »

مدیرکل زندان ها افزود : «  بالاترین هنر شما این است که از این فرصت استفاده نمایید تا عزت مندانه به نزد جامعه و خانواده خویش برگردید. »

فتحی سپس از محل دفتر فرهنگی و کتابخانه زندان خلخال بازدید کرد و بر افزایش میزان کتاب های مهم از نظر آموزش های دینی و اخلاقی ، رمان ها و کتب شعر و داستان مناسب مددجویان تاکید کرد و خواستار ایجاد روش های علمی و جذاب برای افزایش سرانه مطالعه کتاب در نزد مددجویان شد .

مدیرکل زندان های استان اردبیل در پایان از کلاس های آموزش فنی و حرفه ای و کارگاه های حرفه آموزی و اشتغال بازدید نمود و خواستار تعامل با ادارات فنی و حرفه ای و جهاد کشاورزی برای برگزاری دوره های کاربردی ، مورد نیاز و علاقه مددجویان در زندان شد .

در این بازدید رئیس اداره ارزیابی عملکرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات اداره کل و سرپرست مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندانیان مدیرکل را همراهی می کردند.

انتهای پیام /

 بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از زندان خلخال

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از زندان خلخال

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از کارگاه های اشتغال زندان خلخال

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل از کارگاه های اشتغال زندان خلخال

بازدید مدیرکل زندان های استان از سالن ملاقات زندان خلخال و دیدار و گفتگو با خانواده های زندانیان

بازدید مدیرکل زندان های استان از سالن ملاقات زندان خلخال و دیدار و گفتگو با خانواده های زندانیان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*