اخبار کوتاه

بازدید سرزده مدیرکل زندان های استان اردبیل از زندان مرکزی اردبیل

مدیرکل زندان های استان اردبیل به منظور بررسی وضعیت امنیتی و سنجش سطح هوشیاری نیروهای زندان اردبیل بدون اطلاع قبلی و به صورت شبانه در زندان مرکزی اردبیل حضور یافت.

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل به منظور رصد وضعیت امنیتی و میزان هوشیاری کارکنان شیفتی زندان مرکزی اردبیل به صورت شبانه و بدون اطلاع قبلی از این زندان بازدید نمود . مدیرکل زندان های استان با حضور در زندان اردبیل از وضعیت بندهای اقامتی در ساعت خاموشی بازدید نموده و ضمن بررسی سیستم های امنیت ، هشدار دهنده ، دوربین های امنیتی بندها و سایر اماکن، وقعات نگهبانی در محل کار تک تک نیروهای شیفتی حاضر شده و به رعایت اصول و نکات امنیتی و حفاظتی توسط کارکنان این مجموعه تاکید نمود.

وی در جمع مسوولین مراقب و افسران نگهبان زندان با تاکید بر این نکته که امنیت رکن اصلی در زندان ها می باشد. خواستار توجه جدی به سیستم دوربین های مدار بسته ، گشت های محوطه ، برجک های نگهبانی و اعزام و بدرقه های شبانه شد.

حسینی گفت : « برخی از زندانیان کسانی هستند که جامعه تاب تحمل ناامنی آنها را نداشته و به حکم قانون وظیفه داریم برای امنیت اجتماع ، ما میزبان آنها باشیم. ضمن رعایت قانون و حقوق شهروندی زندانیان ، موظف هستیم تمام موارد امنیتی و حفاظتی را رعایت کنیم تا آسیبی از طرف اینگونه افراد به سیستم امنیتی زندان نرسد . »

مدیرکل زندان های اردبیل  تاکید کرد : « ارتقای ضریب امنیتی زندان ها به هوشیاری نیروهای صف و توجه مسوولین نظارتی زندان ها و اداره کل به بازرسی و نظارت های مستمر بستگی دارد. »   به گفته حسینی رویه بازدید های غیر مترقبه از زندان ها به صورت جدی و مستمر ادامه خواهد داشت . گفتنی است مدیر کل زندان ها در این بازدید به آسایشگاه سربازان وظیفه نیزسرکشی نمود . انتهای پیام . / 

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل

سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان اردبیل

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*