اخبار کوتاه

بازدید سرزده رئیس کل دادگستری استان اردبیل از زندان مرکزی

رئیس کل دادگستری استان به صورت سرزده از زندان مرکزی اردبیل بازدید نمود . وی در این بازدید از اماکن مختلف زندان دیدار و در جریان چکونگی اعمال دستورات بهداشتی در این مرکز قرار گرفت .

دکتر ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل ، در بازدید غیر مترقبه و بعد از ساعت اداری با حضور در زندان مرکزی اردبیل از اماکن مختلف این زندان بازدید بعمل آورد . وی هدف از این دیدار را بررسی وضعیت بهداشتی و درمانی زندان و بهداشت اماکن و اعمال دستورات بهداشتی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت در وضعیت کنونی کشور اعلام اعلام نمود .

عتباتی با حضور در بندهای زنان و دیگر بندهای زندان اردبیل وضعیت رعایت دستور العمل های بهداشتی را خوب و قابل تقدیر توصیف نمود .

با اطلاع سید مجتبی حسینی مدیرکل زندان های استان از حضور رئیس کل دادگستری در زندان مرکزی و حاضر و به اتفاق  رئیس کل دادگستری، از کارگاه تولید ماسک در بند زنان زندان اردبیل بازدید نمودند .  حسینی مدیرکل زندان ها در توضیح چرایی ایجاد این کارگاه گفت : به منظور تولید ماسک مورد نیاز زندان این کارگاه ایجاد شده و ماسک ها پس از تولید در این کارگاه برای ضد عفونی در دستگاه اتوکلاو قرار گرفته و در بهداری زندان استرلیزه و آماده بهره برداری می شوند.

رئیس کل دادگستری از ایجاد گارگاه تولید ماسک در این برهه حساس و تامین ماسک مورد نیاز زندانیان ، کارکنان و سربازان تقدیر نمود و اقدامات پیشگیرانه و اجرای دستور العمل های وزارت بهداشت و آموزش های انجام شده را مفید و در راستای کمک به بحران بوجود آمده در کشور توصیف نمود.  انتهای پیام./

دکتر عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل

دکتر عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*